Suché krmivo pro štěňata

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Zvířecí rasa Velikost Typ balení
Filtr

Štěňata: 30 produktů

Royal Canin Giant Puppy

Royal Canin Giant Puppy, 15 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Intenzivní fáze růstu – kontrolovaný obsah energie
  • Podpora mikrobiomu
1 679,00 Kč (111,93 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Maxi Puppy

Royal Canin Maxi Puppy, 15 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
1 879,00 Kč (125,27 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
500,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbežím, 12 kg

  • Vyvážená receptura s masem
  • Velikost granulí pro malé tlamky
  • Podporuje péči o chrup
742,79 Kč 879,00 Kč (61,90 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Puppy Poultry bez obilovin

Belcando® Puppy Poultry bez obilovin, 1 kg

  • Pro štěňata do 4. měsíce věku
  • Při přidání vody vytváří omáčku
  • Bez sóji, mléka a obilovin
200,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Medium Puppy

Royal Canin Medium Puppy, 15 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
1 879,00 Kč (125,27 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin French Bulldog Puppy

Royal Canin French Bulldog Puppy, 1 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Přispívá ke zdravému trávení
  • Podporuje zdravou kůži
250,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Dachshund Puppy

Royal Canin Dachshund Puppy, 1,50 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Zdravé kosti a klouby
  • Zdravé trávení
500,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Chihuahua Puppy

Royal Canin Chihuahua Puppy, 500 g

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Vysoká chutnost
  • Snižuje zápach a objem stolice
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin X-Small Puppy

Royal Canin X-​Small Puppy, 500 g

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Dalmatian Puppy

Royal Canin Dalmatian Puppy, 12 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Podporuje rozvoj svalů
  • Přispívá ke zdravému trávení
2 249,00 Kč (187,42 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Boxer Puppy

Royal Canin Boxer Puppy, 12 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Podporuje rozvoj svalů
  • Přispívá ke zdravému trávení
1 749,00 Kč (145,75 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy, 1,50 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Podpora funkce srdce
  • Zdravé trávení
500,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy, 500 g

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Pravidelné trávení
  • Zdravá pokožka a krásná srst
150,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy

Royal Canin Jack Russell Terrier Puppy, 1,50 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • Zdravé trávení
  • Podporuje vývoj kostí a kloubů
430,00 Kč (286,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Maxi Starter

Royal Canin Maxi Starter, 15 kg

  • Podporuje zdraví feny i štěňat
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru
2 249,00 Kč (149,93 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Labrador Retriever Puppy

Royal Canin Labrador Retriever Puppy, 3 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
  • Zdravé trávení
  • Podporuje vývoj kostí a kloubů
579,00 Kč (193,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Giant Starter

Royal Canin Giant Starter, 15 kg

  • Podporuje zdraví feny a štěňat
  • Podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru
2 129,00 Kč (141,93 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Shih Tzu Puppy

Royal Canin Shih Tzu Puppy, 1,50 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Pravidelné trávení
  • Zdravá pokožka a krásná srst
480,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Cocker Puppy

Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg

  • Podporuje funkci srdce
  • Podporuje ideální tělesnou hmotnost
  • Krásná srst
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Mini Starter

Royal Canin Mini Starter, 4 kg

  • Podporuje zdraví feny a štěňat
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
879,00 Kč (219,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Bulldog Puppy

Royal Canin Bulldog Puppy, 3 kg

  • Snižuje zápach stolice
  • Zdravá kůže
  • Podporuje kosti a klouby
749,00 Kč (249,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Medium Starter

Royal Canin Medium Starter, 15 kg

  • Podporuje zdraví feny a štěňat
  • Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
2 249,00 Kč (149,93 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Pug Puppy

Royal Canin Pug Puppy, 1,50 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Optimální trávení
  • Podporuje vývoj kostí a kloubů
500,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Puppy Gravy

Belcando® Puppy Gravy, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Do 4. měsíce života
  • S drůbežím masem, vejcem a rýží
  • Bez pšenice, mléka a sóji
1 499,00 Kč (119,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 23. října

Royal Canin Poodle Puppy

Royal Canin Poodle Puppy, 3 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Optimální trávení
  • Podporuje vývoj kostí a kloubů
749,00 Kč (249,67 Kč / kg)

Doručení do 19. října

Royal Canin German Shepherd Puppy

Royal Canin German Shepherd Puppy, 12 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Přispívá ke zdravému trávení
  • Podporuje kosti a klouby
1 749,00 Kč (145,75 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Royal Canin Golden Retriever Puppy

Royal Canin Golden Retriever Puppy, 12 kg

  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Podporuje zdravou kůži
  • Přispívá ke zdravému trávení
2 249,00 Kč (187,42 Kč / kg)

Doprava zdarma do 19. října

Royal Canin Rottweiler Puppy

Royal Canin Rottweiler Puppy, 12 kg

  • Podpora přirozené obranyschopnosti
  • Vývoj svalů a kostí
  • Zdravé trávení
2 129,00 Kč (177,42 Kč / kg)

Doprava zdarma do 19. října

Belcando® Puppy Granula Start

Belcando® Puppy Granula Start, 1 kg

  • Náhrada mateřského mléka
  • Granulované 0,2–0,4 mm
  • Volitelně suché nebo jako kaše
380,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října