Royal Canin Chihuahua Puppy, 500 g
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata čivav do 8 měsíců
165,84 Kč 180,00 Kč -8%
(331,68 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Chihuahua Adult
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší čivavy od 8 měsíců
749,00 Kč(249,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Chihuahua Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé čivavy od 8 měsíců
300,00 Kč(294,12 Kč / kg) -
Royal Canin
Chihuahua Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata čivav do 8 měsíců
165,84 Kč 180,00 Kč(331,68 Kč / kg)
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Vysoká chutnost
- Snižuje zápach a objem stolice
-
čivava
Popis

Proč ROYAL CANIN Chihuahua Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Vysoká chutnost
- Redukuje zápach a objem stolice

Proč speciální krmivo pro štěňata čivavy?
Růst je důležitou etapou v životě každého štěněte – je to období významných tělesných změn a nových objevů. Během této klíčové fáze se postupně vyvíjí imunitní systém štěněte. ROYAL CANIN Chihuahua Puppy je vhodné pro čivavy do 8 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto pro specifické potřeby štěňat čivavy.
Čivava je nejmenší psí plemeno na světě a zároveň velmi temperamentní. To znamená, že vhodné krmivo musí obsahovat dostatečně vysoký podíl bílkovin a energie, aby tomuto živému plemeni poskytlo potřebnou energii.

ROYAL CANIN Chihuahua Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů – včetně esenciálního vitamínu E, který podporuje přirozenou obranyschopnost štěňat během dalšího vývoje.
Receptura ROYAL CANIN Chihuahua Puppy dále obsahuje kombinaci esenciálních živin, které pomáhají podporovat a udržovat zdraví trávicího traktu štěněte. Tyto pečlivě vyvážené živiny jsou vysoce stravitelné, takže jen malé množství potravy zůstává nevyužito. Díky tomu se snižuje objem i zápach stolice.

Exkluzivní krokety ROYAL CANIN Chihuahua Puppy na míru jsou speciálně přizpůsobeny velmi malé čelisti štěněte čivavy – Vaše štěně tak může krmivo bez problémů přijímat i žvýkat. Kromě toho přispívají přizpůsobená velikost a tvar kroket, exkluzivní receptura a pečlivě vybraná aromata k vysoké chutnosti tohoto krmiva – díky tomu si na něm pochutnají i velmi vybíravé čivavy.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Chihuahua Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► při cílové hmotnosti 1 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 29 |
| 3 | 32 |
| 4 | 33 |
| 5 | 33 |
| 6 | 29 |
| 7 | 24 |
| 8 | 24 |
| 9 | Chihuahua Adult |
► při cílové hmotnosti 2 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 49 |
| 3 | 55 |
| 4 | 56 |
| 5 | 56 |
| 6 | 48 |
| 7 | 40 |
| 8 | 40 |
| 9 | Chihuahua Adult |
► při cílové hmotnosti 3,5 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 71 |
| 3 | 80 |
| 4 | 84 |
| 5 | 84 |
| 6 | 77 |
| 7 | 69 |
| 8 | 61 |
| 9 | Chihuahua Adult |
| Produkt č. | ROC-3230 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 3182550722537 |
| Výrobce č. | 3230 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, živočišný tuk, kukuřice, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, rostlinná vlákna, minerály, fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,2 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 570 mg |
| železo (3b103) | 39 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 51 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 107 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Chihuahua Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování