Krmivo a příslušenství pro psy

Praktické, moderní a hravé - pro život se psem!

Tvoříte Vy i Váš pes nerozlučnou dvojici? Denní krmivo a speciální pamlsky, účinné přípravky na péči o srst, módní doplňky, odolné hračky a mnohem více najdete Vy i Váš čtyřnohý přítel v této kategorii. Zoolini dbá na renomované značky, které s péčí a odbornými znalostmi vyvíjejí produkty šetrné ke zvířatům – to nejlepší pro Vašeho věrného společníka i pro Vás.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Psi: 1 - 30 z 1028 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 07. října

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g

Rinti Kennerfleisch maso pro znalce 800 g, hovězí (800 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
80,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Od 8 týdnů věku
  • Pikantní papriková příchuť
  • Dokonale dávkovatelné
473,27 Kč 498,25 Kč (1 262,05 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 07. října

VEGDOG Beevys

VEGDOG Beevys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S červenou řepou
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Dachshund Adult

Royal Canin Dachshund Adult, 500 g

  • Podporuje kosti a klouby
  • Přispívá k udržení svalové hmoty
  • Snižuje zápach stolice
130,00 Kč (260,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, Kuřecí a šunka (100 g)

  • Pro dospělé psy
  • V želé
  • S křehkými kousky filetů
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Sens Montana čistý kůň

Happy Dog Sens Montana čistý kůň, 800 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Dokas Žvýkací tyčinka s kuřecími prsy pro psy

Dokas Žvýkací tyčinka s kuřecími prsy pro psy, 200 g

  • Obalované tyčinky z hovězí kůže
  • S lahodným filetem z kuřecích prsou
  • Pro intenzivní zážitek ze žvýkání
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Snacks  - ke kousání

Pedigree Snacks -​ ke kousání, 130 g

  • Měkké žvýkání
  • 100 % masová chuť
  • S vitamíny a omega-3 mastnými kyselinami
59,22 Kč 70,00 Kč (455,54 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Green Crunch

VEGDOG Green Crunch, 10 kg

  • Od prvního roku života
  • Křupavé a lahodné
  • S chutnou zeleninou
1 749,00 Kč (174,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Rinti Gold konzerva 185 g

Rinti Gold konzerva 185 g, Telecí (185 g)

  • 70 % masa a vnitřností
  • Bez zpracovaného masa a sóji
  • Bez umělých přísad
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch 150 g v misce

Rinti Singlefleisch 150 g v misce, Hovězí Pure (150 g)

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Ideální pro domácí mazlíčky s potravinovými intolerancemi
  • Různé druhy masa
30,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Jerkeys

VEGDOG Jerkeys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S mrkví
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Mrazem sušená kuřecí srdce pro psy

Dokas Mrazem sušená kuřecí srdce pro psy, 22 g

  • Oblíbený pamlsek pro chvíle mezi jídly
  • Šetrně sušeno mrazem
  • 100% čistá chuť
50,00 Kč (2 272,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo, 10 kg

  • Pro psy s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a bramborami
  • S nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin
1 499,00 Kč (149,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Rinti TR Max-i-mum grainfree 12kg

Rinti TR Max-​i-​mum grainfree 12kg, Hovězí (12 kg)

  • Vyvážené krmivo
  • 70 % masa a vnitřností
  • 30 % zeleniny
1 499,00 Kč (124,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Zvěřina výhodné balení (250 g)

  • Pro dospělé psy
  • Křehké nebo křupavé masové proužky
  • Nízký obsah tuku
140,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

  • Se 3 různými druhy pamlsků
  • Hypoalergenní receptury
  • Bez barviv a konzervačních látek
308,19 Kč 330,00 Kč

Doručení do 07. října

Belcando® Single Protein koňské

Belcando® Single Protein koňské, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • S koňským masem
  • Bez jakýchkoli přísad
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Senior hrách a jáhly

VEGDOG Senior hrách a jáhly, 400 g

  • Ideální pro psy s alergiemi
  • Od 7. roku života
  • S chutnou zeleninou
100,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Belcando® Adult Beef bez obilovin

Belcando® Adult Beef bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • S extra čerstvým hovězím masem
  • Bez sóji a obilovin
2 099,00 Kč (167,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • S houbovitou strukturou
  • S červenou řepou
  • Obsahuje extra velké množství vitamínu C
110,00 Kč (916,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

VEGDOG Adult čočka a jáhly

VEGDOG Adult čočka a jáhly, 800 g

  • Od 12. měsíce věku
  • S chutnou zeleninou
  • Bez lákadel, barviv a konzervačních látek
180,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g

Rinti Singlefleisch Exclusive konzerva 185g, Koňské Pure (185 g)

  • Exkluzivní druhy masa
  • Obzvláště dobře snášenlivé
  • Bez sacharidů
50,00 Kč (270,27 Kč / kg)

Doručení do 07. října