Krmivo a příslušenství pro slepice a divoké ptáky

Vše potřebné pro spokojené slepice a další zvířata

Když se u Vás slepičky smějí a ovce sekají trávník, jste na správném místě! Hobby chovatelé potřebují pro štěstí svých svěřenců pár důležitých věcí: kurníky, výběhy, krmivo a příslušenství jako jsou bidla, automatická krmítka nebo napáječky odpovídající přirozeným potřebám zvířat – to vše v mimořádně odolné kvalitě. Zoolini při výběru všech produktů sází na odborné znalosti renomovaných výrobců.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Hobby farming: 1 - 30 z 137 produktů

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
500,00 Kč (1,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Lojové kuličky

Gevo Lojové kuličky, 9 kg

  • Mnoho hrubozrnných složek
  • Vysoký obsah tuku a bílkovin
  • Obsah: 100 kusů
500,00 Kč (55,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 3,40 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
100,00 Kč (29,41 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Ultra podestýlka

Chipsi Ultra podestýlka, 10 l

  • 100% měkký dřevěný granulát
  • Šetrný k tlapkám a extra savý
  • Přirozeně pohlcující pachy
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CJ Wildlife Půlka kokosového ořechu s moučnými červy

CJ Wildlife Půlka kokosového ořechu s moučnými červy, 200 g

  • S moučnými červy
  • Obsahuje slunečnicová semínka a arašídy
  • K zavěšení
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
237,02 Kč 250,00 Kč (79,01 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg

Chipsi Classic stelivo -​ piliny, 3,5 kg, 60 l

  • Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky, 150 ml

  • Účinkuje během několika sekund
  • Účinný také na larvy a vajíčka
  • Bez zápachu
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky, 150 ml

  • Všechny druhy ptáků a mladí ptáci
  • Ochrana proti roztočům, vším a dalším škůdcům
  • Likviduje stávající zamoření
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Super stelivo - piliny

Chipsi Super stelivo -​ piliny, 15 kg

  • 100% jemně granulovaná vlákna z měkkého dřeva
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savé a pachy pohlcující
430,00 Kč (28,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Lojové kuličky, kbelík

Gevo Lojové kuličky, kbelík, 2,70 kg

  • Mnoho hrubozrnných složek
  • Vysoký obsah bílkovin
  • Obsah: 30 kusů
180,00 Kč (66,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
308,19 Kč 330,00 Kč (102,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Duvoplus Loupané arašídy

Duvoplus Loupané arašídy, 5 kg

  • pro zahradní ptactvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • loupané a očištěné
749,00 Kč (149,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu, 18 kg

  • Pro kozy a zvěřinu
  • Vyvážené a chutné
679,00 Kč (37,72 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Krmivo pro zahradní ptáky, bez skořápek, kbelík

Gevo Krmivo pro zahradní ptáky, bez skořápek, kbelík, 5 kg

  • Prémiová kvalita
  • Bez skořápek
  • Vysoká akceptace
300,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kerbl SmartCoop ovládací jednotka

Kerbl SmartCoop ovládací jednotka

  • Pro chytré ovládání mnoha funkcí
  • Pro až 12 SmartCoop modulů
  • Flexibilní a individuálně přizpůsobitelné
3 479,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, kbelík

Gevo Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, kbelík, 5 kg

  • Se semínky, obilovinami, ořechy a hmyzem
  • Vysoký obsah bílkovin a vitamínů
  • Velmi chutné
480,00 Kč (96,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kerbl SmartCoop LED osvětlení kurníku

Kerbl SmartCoop LED osvětlení kurníku

  • Podporuje pohodu a snášku
  • Vyžaduje SmartCoop řídicí jednotku
  • Individuálně programovatelné
749,00 Kč

Doručení do 07. října

Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, sáček

Gevo Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, sáček, 2,50 kg

  • Se semínky, obilovinami, ořechy a hmyzem
  • Vysoký obsah bílkovin a vitamínů
  • Velmi chutné
250,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)

Doručení do 07. října

Quiko HF Vaječné krmivo pro slepice

Quiko HF Vaječné krmivo pro slepice, 2.000 g

  • Podpora při každodenní snášce
  • S vaječným piškotem, vitamíny a medem
  • Vysoký obsah bílkovin
350,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CharLine Krmné uhlí v prášku pro telata

CharLine Krmné uhlí v prášku pro telata, 4 kg

  • K podpoře při průjmu
  • Nutné velmi nízké dávkování
  • 100% rakouský přírodní produkt
999,00 Kč (249,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Natural kousací koule pro prasata Ø 75 mm, bez řetězu

Kerbl Natural kousací koule pro prasata Ø 75 mm, bez řetězu

  • Vhodné pro výkrm prasat
  • Z organického materiálu
  • Zdravotně nezávadné
210,00 Kč

Doručení do 07. října