Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l

Příslušenství pro hlodavce a hospodářská zvířata

500,00 Kč

(1,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 l

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
  • Bez chemických přísad

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Chipsi Super podestýlka, 24 kg

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l 500,00 Kč (1,00 Kč / l)
Chipsi Super podestýlka, 24 kg 629,00 Kč (26,21 Kč / kg)
Celková cena: 1 129,00 Kč
Popis
Produkt č. CHI-110763
Obsah: 500 l
EAN: 4002973288467
Výrobce č. 110763
Značky: Chipsi
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě., Chraňte před vlhkostí.
Malé zvíře: zakrslý králík, morče, křeček, myš, krysa, pískomil
Pasoucí se zvířata: koza, ovce
Vlastnosti produktu: biologicky odbouratelné, bez chemikálií, přírodní, absorpční, nízkoprašné
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Právní informace
Výrobce: J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH + CO KG, Holzmühle 1, 73494, Rosenberg, Německo, www.jrs.de/de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Chipsi Classic podestýlka, 20 kg (čeština)

5 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
6 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

6 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 5 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder