Chipsy - podestýlky z dřevěných hoblin

S Chipsi dopřejete svému mazlíčkovi voňavé hobliny z měkkého dřeva, granulované vřetena kukuřičných klasů nebo tlapkám přívětivý granulát z přírodního dřeva – vše bez chemie, s nízkou prašností, pohlcující pachy, šetrné k dýchacím cestám, úsporné a biologicky odbouratelné. Od hlodavců po hady nabízí Chipsi širokou škálu steliv v přírodní kvalitě šetrné ke zvířatům – pro hygienické a útulné prostředí.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře Vlastnosti
Filtr

Chipsi: 18 produktů

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
500,00 Kč (1,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 24 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
629,00 Kč (26,21 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 3,40 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
100,00 Kč (29,41 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Ultra podestýlka

Chipsi Ultra podestýlka, 10 l

  • 100% měkký dřevěný granulát
  • Šetrný k tlapkám a extra savý
  • Přirozeně pohlcující pachy
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg

Chipsi Classic stelivo -​ piliny, 3,5 kg, 60 l

  • Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l

Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l, 3,20 kg

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní jahodovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
120,00 Kč (37,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Kukuřičná podestýlka

Chipsi Kukuřičná podestýlka, 10 l

  • Granulovaná vřetena kukuřičných klasů
  • Neulpívají na srsti ani tlapkách
  • Savé a bezprašné
180,00 Kč (18,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Super stelivo - piliny

Chipsi Super stelivo -​ piliny, 15 kg

  • 100% jemně granulovaná vlákna z měkkého dřeva
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savé a pachy pohlcující
430,00 Kč (28,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Kukuřičná podestýlka

Chipsi Kukuřičná podestýlka, 15 kg

  • Granulovaná vřetena kukuřičných klasů
  • Neulpívají na srsti ani tlapkách
  • Savé a bezprašné
629,00 Kč (41,93 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Citrus podestýlka

Chipsi Citrus podestýlka, 60 l

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní citrusovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
130,00 Kč (2,17 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Plus Green Apple podestýlka

Chipsi Plus Green Apple podestýlka, 15 l

  • 100% měkké dřevěné hobliny
  • S čerstvou jablečnou vůní
  • Silné pohlcování pachů
50,00 Kč (3,33 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Plus Green Apple podestýlka

Chipsi Plus Green Apple podestýlka, 60 l

  • 100% měkké dřevěné hobliny
  • S čerstvou jablečnou vůní
  • Silné pohlcování pachů
142,12 Kč 150,00 Kč (2,37 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Citrus podestýlka

Chipsi Citrus podestýlka, 15 l

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní citrusovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
50,00 Kč (3,33 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Forest Fresh podestýlka, 20 l

Chipsi Forest Fresh podestýlka, 20 l, 3,60 kg

  • Pro hlodavce, ptáky a plazy
  • Savé a pohlcující pachy
  • Příjemná vůně lesa
180,00 Kč (50,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Chipsi Family podestýlka

Chipsi Family podestýlka, 20 l

  • Pohlcuje až čtyřnásobek svého objemu
  • Šetrný k tlapkám a hygienický
  • 100% rostlinný a bez chemie
280,00 Kč (14,00 Kč / l)

Doručení do 27. října

Chipsi Extra Medium podestýlka

Chipsi Extra Medium podestýlka, 15 kg

  • Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
  • Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
  • Bez prachu a vysoce savý
500,00 Kč (33,33 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Chipsi Extra Medium podestýlka

Chipsi Extra Medium podestýlka, 10 l

  • Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
  • Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
  • Bez prachu a vysoce savý
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 27. října