Chipsy - podestýlky z dřevěných hoblin bez vůně
Podestýlky bez vůně: 9 produktů
Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l
- Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
500,00 Kč (1,00 Kč / l)
Doručení do 07. října
Chipsi Super podestýlka, 3,40 kg
- 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
- Bez prachu a bakterií
- Extra savá a pohlcující pachy
100,00 Kč (29,41 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Chipsi Ultra podestýlka, 10 l
- 100% měkký dřevěný granulát
- Šetrný k tlapkám a extra savý
- Přirozeně pohlcující pachy
150,00 Kč (15,00 Kč / l)
Doručení do 07. října
Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg, 60 l
- Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)
Doručení do 07. října
Chipsi Super stelivo - piliny, 15 kg
- 100% jemně granulovaná vlákna z měkkého dřeva
- Bez prachu a bakterií
- Extra savé a pachy pohlcující
430,00 Kč (28,67 Kč / kg)
Doručení do 07. října
Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l
- Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)
Doručení do 07. října
Chipsi Super podestýlka, 24 kg
- 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
- Bez prachu a bakterií
- Extra savá a pohlcující pachy
629,00 Kč (26,21 Kč / kg)
Doručení do 06. listopadu
Chipsi Extra Medium podestýlka, 15 kg
- Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
- Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
- Bez prachu a vysoce savý
500,00 Kč (33,33 Kč / kg)
Doručení do 06. listopadu
Chipsi Extra Medium podestýlka, 10 l
- Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
- Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
- Bez prachu a vysoce savý
150,00 Kč (15,00 Kč / l)
Doručení do 06. listopadu
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování