Chipsy - podestýlky z dřevěných hoblin s vůní

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře Vlastnosti
Filtr

Podestýlky s vůní: 5 produktů

Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l

Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l, 3,20 kg

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní jahodovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
120,00 Kč (37,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Citrus podestýlka

Chipsi Citrus podestýlka, 60 l

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní citrusovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
130,00 Kč (2,17 Kč / l)

Doručení do 07. října

Chipsi Plus Green Apple podestýlka

Chipsi Plus Green Apple podestýlka, 15 l

  • 100% měkké dřevěné hobliny
  • S čerstvou jablečnou vůní
  • Silné pohlcování pachů
50,00 Kč (3,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Chipsi Plus Green Apple podestýlka

Chipsi Plus Green Apple podestýlka, 60 l

  • 100% měkké dřevěné hobliny
  • S čerstvou jablečnou vůní
  • Silné pohlcování pachů
142,12 Kč 150,00 Kč (2,37 Kč / l)

Doručení do 07. října

Chipsi Citrus podestýlka

Chipsi Citrus podestýlka, 15 l

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní citrusovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
50,00 Kč (3,33 Kč / l)

Doručení do 07. října