Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l, 3,20 kg

Příslušenství pro hlodavce

120,00 Kč

(37,50 Kč / kg, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 3,20 kg

skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Čistě rostlinné a bez chemie
  • S přírodní jahodovou vůní
  • Vysoce savé a pohlcující pachy
  • Ideální do klecí v obytném prostoru

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Chipsi Citrus podestýlka, 60 l

Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l, 3,20 kg 120,00 Kč (37,50 Kč / kg)
Chipsi Citrus podestýlka, 60 l 130,00 Kč (2,17 Kč / l)
Celková cena: 250,00 Kč
Popis
Produkt č. CHI-110732
Obsah: 3,20 kg
EAN: 4002973203125
Výrobce č. 110732
Značky: Chipsi
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě., Chraňte před vlhkostí.
Malé zvíře: zakrslý králík, morče, křeček, myš, krysa, pískomil, osmák (Degu), činčila, fretka
Vlastnosti produktu: biologicky odbouratelné, bez chemických látek, přírodní, s vůní, absorpční
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH + CO KG, Holzmühle 1, 73494, Rosenberg, Německo, www.jrs.de/de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Chipsi Strawberry podestýlka, 60 l (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder