Krmivo a voliéry pro ptáky

Také to u Vás štěbetá? Ptáci jsou výjimeční spolubydlící a v závislosti na druhu mají i speciální potřeby, a to především, když jde o chov odpovídající jejich druhu. Potřebné vybavení, jako jsou klece, podestýlka, krmivo a mnoho dalšího, je proto týmem Zoolini pečlivě vybíráno.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Ptáci: 26 produktů

Versele Laga Prestige krmivo pro andulky

Versele Laga Prestige krmivo pro andulky, 20 kg

  • Pro andulky a další malé druhy papoušků
  • Pro dobrou kondici
  • S kvalitními ingrediencemi
879,00 Kč (43,95 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Quiko Koupelová sůl pro okrasné ptáky

Quiko Koupelová sůl pro okrasné ptáky, 1.000 g

  • Do vody na koupání
  • Ideální v období přepeřování
  • Odstraňuje lupy a prach
579,00 Kč (579,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bt Kondiční krmivo pro poštovní a okrasné holuby

Quiko Bt Kondiční krmivo pro poštovní a okrasné holuby, 5.000 g

  • Speciálně pečený vaječný piškot
  • S vitamíny a medem
  • Znovuuzavíratelné balení
709,00 Kč (141,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Esschert Design Budka „Červenka“

Esschert Design Budka „Červenka“

  • Používá se po celý rok
  • Dobře izolovaná a větraná
  • Vyrobena z olšového dřeva
659,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Závěs na budku

Esschert Design Závěs na budku

  • Praktická pomůcka
  • Materiál: železo
  • Rozměry: 4,8 x 1,7 x 12 cm
100,00 Kč

Doručení do 07. října

beeztees Sada krmítka a napáječky

beeztees Sada krmítka a napáječky, Šedá (2 ks)

  • Jednoduché upevnění
  • Integrované bidýlko
  • Obsah: 2 ks
160,00 Kč (80,00 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Esschert Design Květináč pro sýkory a vrabce

Esschert Design Květináč pro sýkory a vrabce, Vletový otvor z boku

  • Bezpečný úkryt
  • Vč. bidýlka
  • Z kvalitní kameniny
500,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Budka „Sýkora koňadra“

Esschert Design Budka „Sýkora koňadra“

  • Přírodní vzhled
  • Z olšového dřeva
  • Rozměry: 22 x 21 x 32 cm
709,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Ochrana proti veverkám a kunám

Esschert Design Ochrana proti veverkám a kunám

  • K montáži na ptačí budky
  • Chrání vejce a mláďata
  • Zabraňuje přístupu predátorů
187,91 Kč 200,00 Kč

Doručení do 07. října

Ib Laursen Kónická ptačí budka

Ib Laursen Kónická ptačí budka

  • Dekorativní vzhled
  • K zavěšení
  • Rozměry: 20,8 x 16 cm
370,00 Kč

Doručení do 07. října

beeztees Dřevěná hnízdní budka s otvorem vpravo

beeztees Dřevěná hnízdní budka s otvorem vpravo

  • Lepená beze švů
  • S bidýlkem
  • Velikost: 24,5 x 15,5 x 16 cm
360,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Hnízdní materiál kapok

Esschert Design Hnízdní materiál kapok

  • Měkká hedvábná vlákna
  • Bezpečné použití
  • Snadná manipulace
90,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Budka s kůrovou stříškou

Esschert Design Budka s kůrovou stříškou

  • Chrání před počasím a predátory
  • Přírodní vzhled
  • Z kvalitního jedlového dřeva
390,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Hnízdní pytlík „Mořská tráva“

Esschert Design Hnízdní pytlík „Mořská tráva“

  • Ideální místo pro střízlíky
  • Tradiční hnízdní vak
  • Se závěsem na zadní straně
280,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Ptačí budka na arašídové máslo

Esschert Design Ptačí budka na arašídové máslo

  • Skvělý vintage vzhled
  • Pro sýkory, datly a další ptáky
  • Rozměry: 15 x 13 x 19,5 cm
130,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Hnízdní pytlík S

Esschert Design Hnízdní pytlík S

  • Ideální pro střízlíky
  • Z přírodního rákosu
  • Vč. závěsného kroužku
130,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Hnízdní pytlík „Sýkora modřinka“ L

Esschert Design Hnízdní pytlík „Sýkora modřinka“ L

  • Pletený z mořských řas
  • Snadné upevnění
  • Přírodní vzhled
220,00 Kč

Doručení do 07. října

Budka pro sýkory modřinky s měděnou stříškou

Esschert Design Budka pro sýkory modřinky s měděnou stříškou

  • Dekorativní vzhled
  • Bezpečný úkryt
  • Rozměry: 13,8 x 16,7 x 25,8 cm
609,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Japonské krmítko pro ptáky

Esschert Design Japonské krmítko pro ptáky

  • S praktickým krmným silem
  • Snadné plnění
  • Vyrobeno z robustního borového dřeva
899,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty, 20 kg

  • Vyvážená
  • Semena, obiloviny a drcená kukuřice
  • Obohaceno hráškem a slunečnicovými semínky
559,00 Kč (27,95 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Chipsi Extra Medium podestýlka

Chipsi Extra Medium podestýlka, 15 kg

  • Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
  • Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
  • Bez prachu a vysoce savý
500,00 Kč (33,33 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Chipsi Extra Medium podestýlka

Chipsi Extra Medium podestýlka, 10 l

  • Celodřevěný produkt pro exotická zvířata
  • Šetrný k dýchacím cestám a pokožce
  • Bez prachu a vysoce savý
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 06. listopadu

Duvoplus Touring 28 přepravka

Duvoplus Touring 28 přepravka, Navy

  • Ergonomická rukojeť
  • Větrací otvory po celém obvodu
  • Přístup shora
330,00 Kč

Doručení do 22. října

Quiko Hand-Formula pro papoušky a andulky

Quiko Hand-​Formula pro papoušky a andulky, 625 g

  • Kompletní krmivo bohaté na živiny
  • Pro rychlou tuhost krmiva
  • Opětovně uzavíratelné
629,00 Kč (1 006,40 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

beeztees Vrbové hnízdo pro exotické pěnkavy

beeztees Vrbové hnízdo pro exotické pěnkavy, 13 x 16 cm

  • Snadné upevnění
  • Z přírodního rákosu
  • Ihned připraveno k použití
220,00 Kč

Doručení do 22. října

beeztees Miami domeček na koupání, půlkulatý bílý

beeztees Miami domeček na koupání, půlkulatý bílý

  • Jednoduché připevnění
  • Pro menší ptáky
  • Z odolného plastu
150,00 Kč

Doručení do 22. října