Krmivo a doplňky pro kočky

Nezbytnosti a luxusní zboží pro domácí kočky

Pokud patříte k "personálu" kočky – zde najdete vše, abyste se stali obzvláště oblíbenými: excelentní krmivo a lahodné pamlsky, diskrétní toalety včetně příslušenství, inovativní hračky, dekorativní škrabadla, produkty pro péči o srst vhodné pro daný typ a mnoho dalšího. Vybrané produkty renomovaných značek promění Váš každodenní život ve společný zážitek.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Kočky: 1 - 30 z 1015 produktů

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Pluspack - 44 + 22 zdarma (3 druhy)

Sheba Vanička Pluspack -​ 44 + 22 zdarma (3 druhy), 5,61 kg

  • Výhodné balení s 66 mističkami
  • 3 různé příchutě
  • Přírodní kvalitní suroviny
879,00 Kč (156,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“

Felix Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
849,00 Kč (124,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Čisté kuře

Leonardo Čisté kuře, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky, 125 g

  • Monoprotein
  • Přírodní
  • S extra vysokým obsahem masa
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Králík s brusinkami

Leonardo Králík s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Chicken with extra pulled Beef

Leonardo Chicken with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kuřecí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

  • Neodolatelně křupavý topping
  • Lahodné chutě
  • Znovuuzavíratelný sáček
48,61 Kč 60,00 Kč

Doručení do 07. října

Megapack Adult - kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g, 3.400 g

  • Se 4 druhy
  • 10x ryba a 10x kuře
  • 10x hovězí a 10x jehněčí
629,00 Kč (185,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Bažant s brusinkami

Leonardo Bažant s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Catsan Smart Pack kočičí stelivo, 2x4 l

Catsan Smart Pack kočičí stelivo, 2x4 l, 8 l

  • Fleece s vysokou savostí
  • S podestýlkou Catsan Hygiene Plus
  • Stabilní fóliový sáček s páskou
250,00 Kč (31,25 Kč / l)

Doručení do 07. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, tuňák
  • Jemné kousky v želé
529,00 Kč (141,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Beef with extra pulled Beef

Leonardo Beef with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks, 1.200 ml

  • Od 6 týdnů
  • Snížený obsah laktózy
  • Lehce stravitelné
179,80 Kč 220,00 Kč (149,83 Kč / l)

Doručení do 07. října

Leonardo Drůbež s vejcem

Leonardo Drůbež s vejcem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Miamor Filety v kapsičce 100g

Miamor Filety v kapsičce 100g, Tuňák+Krab (100 g)

  • Kousky filet v želé
  • Snadno stravitelné
  • I pro starší kočky
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Zvěřina s borůvkami

Leonardo Zvěřina s borůvkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kočičí snack Knuspertraum kachna se šantou kočičí

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kachna se šantou kočičí, 50 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Křupavé zvenku a krémové uvnitř
  • Bez přidaného cukru
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken

Leonardo Drink & Care Urinary Chicken, 40 g

  • Pro větší příjem tekutin
  • S kuřecí příchutí
20,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka, drůbež

Leonardo Pro koťátka, drůbež, 85 g

  • Pro mladé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Catsan Hrudkující stelivo Ultra

Catsan Hrudkující stelivo Ultra, 10 l

  • Vyrobeno z jílových granulí bentonitu
  • Jemná zrnitost
  • Vysoká absorpční kapacita
403,10 Kč 430,00 Kč (40,31 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kattovit Gastro kapsičky multipack

Kattovit Gastro kapsičky multipack, 1.020 g

  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • 4 různé příchutě
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kuře se sýrem

Betty's Landhausküche Kočičí snack Knuspertraum kuře se sýrem, 50 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Křupavé zvenku a krémové uvnitř
  • Bez přidaného cukru
50,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října