Péče a hygienické produkty pro kočky

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Péče a hygiena: 26 produktů

Bio Schutz Sprej proti hmyzu

Bio Schutz Sprej proti hmyzu, 400 ml

  • Dlouhotrvající účinek až 8 týdnů
  • Aplikovatelný na velké plochy a bez zápachu
  • Hmyz a snůšky vajec
250,00 Kč (625,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu kočičí moči

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu kočičí moči, 946 ml

  • Bioenzymatické složení
  • Na koberce, textilie, nábytek a podlahy
  • Bezpečné pro domácí mazlíčky
450,00 Kč (475,69 Kč / l)

Doručení do 06. října

Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy

Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy, 6 ml

  • Chrání až 8 týdnů
  • Likviduje stávající parazity
  • Slabý zápach a voděodolný
280,00 Kč (46 666,67 Kč / l)

Doručení do 06. října

Bio Schutz Protect Line Extend

Bio Schutz Protect Line Extend, 30 ml

  • Chrání až 8 týdnů
  • Likviduje stávající parazity
  • Slabý zápach a voděodolný
330,00 Kč (11 000,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky - Citrus

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky -​ Citrus, 709 ml

  • Bioenzymatický účinek
  • Intenzivní účinek
  • Pro textilie a povrchy
350,00 Kč (493,65 Kč / l)

Doručení do 06. října

Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky - meloun

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky -​ meloun, 946 ml

  • Bioenzymatické složení
  • Pro všechny povrchy
  • Bezpečné pro domácí mazlíčky
400,00 Kč (422,83 Kč / l)

Doručení do 06. října

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru, 400 ml

  • Pro rozsáhlé zamoření
  • Pro plochy do 40 m²
  • Samopostřik a bez zápachu
330,00 Kč (825,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

purapep Care Manuka balzám

purapep Care Manuka balzám, 50 ml

  • Vyživuje a chrání pokožku, nos, uši a tlapky
  • S 25% manukovým medem (MGO 250+) a bambuckým máslem
  • 100% přírodní složky, bezpečné k olizování
400,00 Kč (8 000,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků, 500 ml

  • Rychlý účinek a dlouhodobá ochrana
  • Nízký zápach a účinný proti mnoha druhům
  • Bez pyrethra a pyrethroidů
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Odstraňovač skvrn a zápachu pro domácí mazlíčky

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro domácí mazlíčky, 709 ml

  • Na zaschlé skvrny
  • Hluboce pronikající kyslíkové složení
  • Bezpečné pro domácí mazlíčky
355,65 Kč 380,00 Kč (501,62 Kč / l)

Doručení do 06. října

Valetumed Vet-Flex bandáže

Valetumed Vet-​Flex bandáže

  • 3 bandáže (7,5 cm × 4,5 m)
  • Vodoodpudivý materiál
  • Bezpečně drží, aniž by se přilepilo
213,29 Kč 230,00 Kč

Doručení do 06. října

Bio Schutz Šampon proti parazitům

Bio Schutz Šampon proti parazitům, 200 ml

  • působí během několika sekund
  • účinný také proti larvám a vajíčkům
  • zahrnuje ochranu kůže a péči o srst
308,19 Kč 330,00 Kč (1 540,95 Kč / l)

Doručení do 06. října

Valetumed Gázové komprese 10 x 10 cm

Valetumed Gázové komprese 10 x 10 cm, 100 ks

  • 100 % bavlna
  • Bezpečné upevnění a vysoký komfort při nošení
  • Ideální velikost pro drobná poranění
189,57 Kč 200,00 Kč (1,90 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Feele "Meilenläufer" péče o tlapky

Feele "Meilenläufer" péče o tlapky, 25 ml

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • při drsné a popraskané kůži
  • s výtažky z měsíčku
330,00 Kč (13 200,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Feele Koloidní stříbro

Feele Koloidní stříbro, 30 ml

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • přispívá k regeneraci pokožky
  • s horskou pramenitou vodou
350,00 Kč (11 666,67 Kč / l)

Doručení do 06. října

Valetumed Čistič uší Sensitive

Valetumed Čistič uší Sensitive, 75 ml

  • Uvolňuje ušní maz a krusty
  • Zmírňuje svědění a pečuje o pokožku
  • Nepálí v citlivém zvukovodu
308,19 Kč 330,00 Kč (4 109,20 Kč / l)

Doručení do 06. října

Steinkraft TIERKRAFT Zeolitový pudr na kůži

Steinkraft TIERKRAFT Zeolitový pudr na kůži, 100 g

  • 100% zeolit a bio levandulový esenciální olej
  • Udržuje pokožku suchou
  • Všestranné použití
500,00 Kč (5 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Valetumed Mast na rány Sensitive

Valetumed Mast na rány Sensitive, 100 ml

  • Podporuje přirozenou regeneraci
  • Se zinkem, aloe vera a D-panthenolem
  • Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku
308,19 Kč 330,00 Kč (3 081,90 Kč / l)

Doručení do 06. října

Valetumed Balzám na tlapky Sensitive

Valetumed Balzám na tlapky Sensitive, 100 ml

  • S včelím voskem a kokosovým tukem
  • Pro vláčné a pružné polštářky
  • Ochrana před vlhkem, chladem a posypovou solí
308,19 Kč 330,00 Kč (3 081,90 Kč / l)

Doručení do 06. října

Feele "Ohrenfee" péče o uši

Feele "Ohrenfee" péče o uši, 50 ml

  • pro psy a kočky
  • obsahuje cenné rostlinné látky
  • s malinovým octem
729,00 Kč (14 580,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Feele Moje malá apotéka

Feele Moje malá apotéka, 45 g

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • vulkanického původu
  • podporuje pokožku při regeneraci
480,00 Kč (10 666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Feele "Traumtänzer" sprej na ochranu tlapek

Feele "Traumtänzer" sprej na ochranu tlapek, 30 ml

  • pro psy a kočky
  • chrání tlapky před teplem a chladem
  • nešpiní
350,00 Kč (11 666,67 Kč / l)

Doručení do 06. října

Feele "Endlich wieder vital" sviští olej

Feele "Endlich wieder vital" sviští olej, 30 ml

  • pro kočky, psy, koně a štěňata
  • aktivuje oběh
  • olej bez alergenů
629,00 Kč (20 966,67 Kč / l)

Doručení do 06. října

CBD VET ochranný balzám na tlapky

CBD VITAL CBD VET ochranný balzám na tlapky, 100 ml

  • ideální před outdoorovými aktivitami i po nich
  • vhodné pro ošetření jizev
  • chrání před ledem, solí a štěrkem
380,00 Kč (3 800,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Valetumed Sensitive oční péče

Valetumed Sensitive oční péče, 100 ml

  • Jemně uvolňuje nečistoty a krusty
  • Šetrné složení, které nepálí
  • Zklidňuje citlivou oblast pokožky
330,00 Kč (3 300,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky

Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky, 946 ml

  • Bioenzymatické složení
  • Pro textilie, nábytek a podlahy
  • Bezpečné pro domácí mazlíčky
480,00 Kč (507,40 Kč / l)

Doručení do 05. listopadu