Produkty v akci

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Akce: 1 - 30 z 373 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 07. října

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

Whiskas Crunch Snack s kuřecím, krůtím a kachním

  • Neodolatelně křupavý topping
  • Lahodné chutě
  • Znovuuzavíratelný sáček
48,61 Kč 60,00 Kč

Doručení do 07. října

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks

Whiskas Kočičí mléko, lahev 6 ks, 1.200 ml

  • Od 6 týdnů
  • Snížený obsah laktózy
  • Lehce stravitelné
179,80 Kč 220,00 Kč (149,83 Kč / l)

Doručení do 07. října

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Od 8 týdnů věku
  • Pikantní papriková příchuť
  • Dokonale dávkovatelné
473,27 Kč 498,25 Kč (1 262,05 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Catsan Hrudkující stelivo Ultra

Catsan Hrudkující stelivo Ultra, 10 l

  • Vyrobeno z jílových granulí bentonitu
  • Jemná zrnitost
  • Vysoká absorpční kapacita
403,10 Kč 430,00 Kč (40,31 Kč / l)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g, 300 g

  • Svačina pro kočky, které moc nepijí
  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom
  • Pro dospělé kočky
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Snacks  - ke kousání

Pedigree Snacks -​ ke kousání, 130 g

  • Měkké žvýkání
  • 100 % masová chuť
  • S vitamíny a omega-3 mastnými kyselinami
59,22 Kč 70,00 Kč (455,54 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • Speciální kombinace aromat
  • Křupavý tvar granulí
  • Podporuje normální funkci močových cest
200,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem, 180 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
114,41 Kč 140,00 Kč (635,61 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo, 10 kg

  • Pro psy s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a bramborami
  • S nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin
1 499,00 Kč (149,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

  • Se 3 různými druhy pamlsků
  • Hypoalergenní receptury
  • Bez barviv a konzervačních látek
308,19 Kč 330,00 Kč

Doručení do 07. října

Leonardo Superior Selection - krocan s pstruhem

Leonardo Superior Selection -​ krocan s pstruhem, 200 g

  • Krůtí maso, pstruh a brusinky
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mjamjam Krůtí maso a mrkev

Mjamjam Krůtí maso a mrkev, 200 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • Bez zbytečných přídatných látek
  • Bez laktózy
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Mjamjam Krůtí a dýně

Mjamjam Krůtí a dýně, 200 g

  • S čerstvou šantou kočičí
  • Naturbelassen
  • Bez konzervačních látek
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října