Produkty pro malá zvířata v akci
Nakupovat dle kategorií
Malá zvířata: 14 produktů
Kerbl Pozinkovaný venkovní výběh, 6 mříží 56,5 × 56,5 cm
- Pro venkovní i vnitřní použití
- S praktickými dvířky
- Z pozinkovaného kovu
318,24 Kč 430,00 Kč
Doručení do 06. října
Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg, 60 l
- Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)
Doručení do 06. října
Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l
- Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)
Doručení do 06. října
ARDAP Spot-On pro malá zvířata a hlodavce, 3 ks
- Biocidní přípravek
- Pro malá zvířata o hmotnosti 1 až 4 kg
- K vnějšímu použití
474,28 Kč 500,00 Kč (158,09 Kč / ks)
Doručení do 06. října
Kerbl Venkovní výběh Hopsi, 12× mřížový díl, 35 × 35 cm
- Pro vnitřní použití
- Variabilně kombinovatelné mřížové prvky
- Rychlá a snadná montáž
505,55 Kč 679,00 Kč
Doručení do 06. října
Kerbl Venkovní výběh s ochranou proti útěku 230 × 115 × 70 cm, s krytem
- Pro králíky a zajíce
- Otevírací mřížové krytí
- 4 boční dvířka
2 697,31 Kč 3 599,00 Kč
Doprava zdarma do 06. října
Bio Schutz Šampon proti parazitům, 200 ml
- působí během několika sekund
- účinný také proti larvám a vajíčkům
- zahrnuje ochranu kůže a péči o srst
308,19 Kč 330,00 Kč (1 540,95 Kč / l)
Doručení do 06. října
Kerbl Pozinkovaný venkovní výběh se sluneční clonou, 220 × 103 × 103 cm
- Ochrana před predátory
- Upevnění pomocí zemních kolíků
- Možnost připojení ke kleci pro drobná zvířata 82807
2 697,31 Kč 3 599,00 Kč
Doprava zdarma do 06. října
Chipsi Plus Green Apple podestýlka, 60 l
- 100% měkké dřevěné hobliny
- S čerstvou jablečnou vůní
- Silné pohlcování pachů
142,12 Kč 150,00 Kč (2,37 Kč / l)
Doručení do 06. října
Esschert Design Domeček pro berušky s měděnou střechou
- Atraktivní design
- Snadné plnění a čištění
- Rozměry: 16,8 x 12 x 22,8 cm
364,66 Kč 390,00 Kč
Doručení do 06. října
Kerbl Ovládání pro automatická posuvná dvířka ke kurníku
- Řízení podle denního světla a času
- Integrovaný světelný senzor
- Pro dvířka ke kurníku do 2,5 kg
2 122,67 Kč 2 499,00 Kč
Doprava zdarma do 23. října
Kerbl Automatická posuvná dvířka ke kurníku, 300 x 400 mm
- Kompletní sada včetně posuvných dvířek
- Řízení podle denního světla a času
- Integrovaný světelný senzor
2 526,23 Kč 2 979,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Kerbl Venkovní výběh Appartement Pro 115 × 85 × 90 cm, plastová střecha
- Bezpečný výběh
- 2 uzávěry na každých dvířkách
- Střecha odolná vůči počasí
2 844,66 Kč 3 349,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Kerbl Automatická dvířka ke kurníku Easy Protect s ovládáním
- Ochrana před nočními predátory
- Vhodné i pro menší a nižší kurníky
- Integrovaný světelný senzor
2 950,80 Kč 3 479,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování