Produkty pro hobby chovatelství v akci
Nakupovat dle kategorií
Hobby chovatelství: 17 produktů
Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg, 60 l
- Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)
Doručení do 06. října
Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital, 3 kg
- Proso a slunečnicová semínka
- Konopná semínka a řepka
- Bez ambrózie
237,02 Kč 250,00 Kč (79,01 Kč / kg)
Doručení do 06. října
Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo, 3 kg
- Proso a slunečnicová semínka
- Konopná semínka a řepka
- Bez ambrózie
308,19 Kč 330,00 Kč (102,73 Kč / kg)
Doručení do 06. října
Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l
- Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
- Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
- Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)
Doručení do 06. října
Kerbl Ovládání pro automatická posuvná dvířka ke kurníku
- Řízení podle denního světla a času
- Integrovaný světelný senzor
- Pro dvířka ke kurníku do 2,5 kg
2 122,67 Kč 2 499,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Cucciolotta Dvířka ke kurníku & řídicí jednotka Auto-Defender sada, 1 sada
- 1x dvířka ke kurníku Polly
- 1x řídicí jednotka Polly Auto-Defender
- 1x baterie
6 243,53 Kč 7 741,79 Kč
Doprava zdarma do 06. října
Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku, 3 kg
- Snadné přenášení
- Stohovatelný a odolný proti hlodavcům
- Obsah: 3 kg
287,55 Kč 310,00 Kč (95,85 Kč / kg)
Doručení do 06. října
Kerbl Pozinkovaný venkovní výběh se sluneční clonou, 220 × 103 × 103 cm
- Ochrana před predátory
- Upevnění pomocí zemních kolíků
- Možnost připojení ke kleci pro drobná zvířata 82807
2 697,31 Kč 3 599,00 Kč
Doprava zdarma do 06. října
Valetumed Professional Prebiotic TopinPur, 5 x 60 ml (300 ml)
- Z fermentovaného topinamburu
- Podporuje normální střevní mikroflóru
- Pro skot, prasata a drůbež
1 138,62 Kč 1 199,00 Kč (3 795,40 Kč / l)
Doručení do 06. října
Esschert Design Přírodní lojové kuličky, 6 ks
- Bohaté na tuky a živiny
- Snadné zavěšení
- Obsah: 6 ks
103,68 Kč 110,00 Kč (17,28 Kč / ks)
Doručení do 06. října
Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg
- Bohaté na tuky a živiny
- Vyvážená směs
- Snadné dávkování
135,70 Kč 150,00 Kč (135,70 Kč / kg)
Doručení do 06. října
Feele Zaubernebel ochrana proti klíšťatům pro koně, 500 ml
- pro koně
- s příjemnou vůní
- i na jezdecké oblečení
1 065,31 Kč 1 129,00 Kč (2 130,62 Kč / l)
Doručení do 06. října
Feele "Fellwächter plus" ochrana před klíšťaty, 250 ml
- pro všechny typy tkanin
- do pelíšků psů, koček i koní
- dlouhodobá životnost a šetrnost
804,31 Kč 849,00 Kč (3 217,24 Kč / l)
Doručení do 06. října
Esschert Design Domeček pro berušky s měděnou střechou
- Atraktivní design
- Snadné plnění a čištění
- Rozměry: 16,8 x 12 x 22,8 cm
364,66 Kč 390,00 Kč
Doručení do 06. října
Valetumed Professional Mitensol, 250 ml
- Podporuje optimální hygienu v chovu
- Uvolňuje odolný trus a prach v chovu
- Velmi vydatný koncentrát (1:200)
999,00 Kč (3 996,00 Kč / l)
Doručení do 06. října
Kerbl Automatická posuvná dvířka ke kurníku, 300 x 400 mm
- Kompletní sada včetně posuvných dvířek
- Řízení podle denního světla a času
- Integrovaný světelný senzor
2 526,23 Kč 2 979,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Kerbl Automatická dvířka ke kurníku Easy Protect s ovládáním
- Ochrana před nočními predátory
- Vhodné i pro menší a nižší kurníky
- Integrovaný světelný senzor
2 950,80 Kč 3 479,00 Kč
Doprava zdarma do 21. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování