Produkty pro psy v akci

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Psi: 1 - 30 z 194 produktů

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitamíny, minerály a další
636,65 Kč 749,00 Kč

Doručení do 06. října

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix large - velké balení

Pedigree Dentastix large -​ velké balení, 2.160 g

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
466,82 Kč 559,00 Kč (216,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Dentastix multipack - velké

Pedigree Dentastix multipack -​ velké

  • Pro psy od 25 kg
  • Podporuje zdraví zubů
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
243,91 Kč 290,00 Kč

Doručení do 06. října

VEGDOG Levervurst

VEGDOG Levervurst, 5 x 75 g

  • Od 8 týdnů věku
  • Pikantní papriková příchuť
  • Dokonale dávkovatelné
473,27 Kč 498,25 Kč (1 262,05 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím

Pedigree Pastete s hovězím, jehněčím a kuřecím, 800 g

  • 51 % masa
  • Bez přidaného cukru
  • Bez konzervantů
74,08 Kč 90,00 Kč (92,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Snacks  - ke kousání

Pedigree Snacks -​ ke kousání, 130 g

  • Měkké žvýkání
  • 100 % masová chuť
  • S vitamíny a omega-3 mastnými kyselinami
59,22 Kč 70,00 Kč (455,54 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Biscrok snack

Pedigree Biscrok snack, 500 g

  • Pevné a aromatické
  • 3 příchutě
  • Doplněno o vitaminy a minerální látky
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo, 10 kg

  • Pro psy s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a bramborami
  • S nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin
1 499,00 Kč (149,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 06. října

Rinti Sensible plechovka 800 g

Rinti Sensible plechovka 800 g, Hovězí+rýže (800 g)

  • Pro psy s citlivým trávením
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
100,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

  • Se 3 různými druhy pamlsků
  • Hypoalergenní receptury
  • Bez barviv a konzervačních látek
308,19 Kč 330,00 Kč

Doručení do 06. října

Rinti Sensible konzerva 400 g

Rinti Sensible konzerva 400 g, Kuřecí+mrkev (400 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a intolerancích
  • Bez sóji a umělých přísad
60,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Pastete s drůbežím

Pedigree Pastete s drůbežím, 800 g

  • 51 % masa
  • Kuře, krůta a kachna
  • Pro dospělé psy
84,70 Kč 100,00 Kč (105,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami

WOLFSBLUT Wide Plain mokré krmivo pro psy s koninou a sladkými bramborami, 200 g

  • S nízkokalorickým koňským masem
  • Původní receptura
  • Bez obilovin a cukru
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba, 800 g

  • Pro psy citlivé na stravu
  • S bílou rybou a lososem
  • 100 % živočišných bílkovin
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dokas Kuřecí prsa v proužcích

Dokas Kuřecí prsa v proužcích, 70 g

  • Jemné masové proužky
  • Šetrně sušené vzduchem
  • Obzvláště nízký obsah tuku
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 27. října

MPS Transportbox Skudo Car

MPS Transportbox Skudo Car, 80

  • ideální pro přepravu v autě
  • skládací rukojeti
  • dvojitý zámek
1 660,60 Kč 1 749,00 Kč

Doprava zdarma do 06. října

Pedigree Pastete ve vaničce

Pedigree Pastete ve vaničce, hovězí maso a játra (300 g)

  • Masová paštika
  • Plnohodnotná a vyvážená
  • Receptura respektující potřeby psů
42,24 Kč 50,00 Kč (140,80 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Hunter Milford pláštěnka, zelená

Hunter Milford pláštěnka, zelená, 25

  • Dokonalé ergonomické přizpůsobení
  • Ideální pro nositele postrojů
  • Rychlé nasazování a sundávání
359,49 Kč 609,00 Kč

Vyprodáno

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě - 20 proužků

Pedigree Schmackos Multi 4 chutě -​ 20 proužků

  • Z čerstvého masa
  • Měkká textura s kousky
  • Cenné živiny
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 06. října

Rinti Kennerfleisch 400 g

Rinti Kennerfleisch 400 g, Hovězí (400 g)

  • Pro dospělé psy
  • Vysoký obsah masa
  • S omega-3 mastnými kyselinami
50,00 Kč (125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

Pedigree Dentastix Medium multipack PLUSPACK 76 + 36 ZDARMA

  • Pro psy od 10 do 25 kg
  • Podporuje péči o chrup
  • Obsahuje vitaminy, minerály a další
572,95 Kč 679,00 Kč

Doručení do 06. října

Belcando® Baseline Pstruh

Belcando® Baseline Pstruh, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S pstruhem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Křupavé
  • Masová náplň
  • S vitamíny a minerály
59,22 Kč 70,00 Kč (118,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Pedigree Professional Nutrition

Pedigree Professional Nutrition, drůbeží (12 kg)

  • Pro dospělé psy
  • Bez umělých barviv a aromat
  • Obsahuje celozrnné obiloviny
955,08 Kč 1 129,00 Kč (79,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení - Selektion in Sauce

Pedigree Čerstvé kapsičky Adult 100 g 40x balení -​ Selektion in Sauce, 4.000 g

  • Praktické balení do zásoby
  • 4 různé příchutě
  • 40 x 100 g
488,04 Kč 579,00 Kč (122,01 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Belcando® Adult Poultry bez obilovin

Belcando® Adult Poultry bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • S extra čerstvým drůbežím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
1 999,00 Kč (159,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 06. října

Belcando® Baseline Rind

Belcando® Baseline Rind, 800 g

  • Pro dospělé psy
  • S hovězím masem
  • Bez sóji, mléka a obilovin
90,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy, 2 kg

  • Silná přirozená obranyschopnost
  • Vývoj mozku
  • Podpora mikrobiomu
500,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva, XS

  • Z kávovníků
  • Udržitelné a veganské
  • Bez kofeinu
213,29 Kč 230,00 Kč

Doručení do 06. října