Produkty pro péči o psy ve slevě
Péče a hygiena: 14 produktů
Valetumed Sprej proti klíšťatům a sametkám pro psy, 200 ml
- Ochrana před klíšťaty a sametkami
- S veganským hedvábím, bez alkoholu
- Šetrný k pokožce a dodává lesk
331,93 Kč 350,00 Kč (1 659,65 Kč / l)
Doručení do 07. října
Nature’s Miracle Odstraňovač skvrn a zápachu pro domácí mazlíčky, 709 ml
- Na zaschlé skvrny
- Hluboce pronikající kyslíkové složení
- Bezpečné pro domácí mazlíčky
355,65 Kč 380,00 Kč (501,62 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Vet-Flex bandáže
- 3 bandáže (7,5 cm × 4,5 m)
- Vodoodpudivý materiál
- Bezpečně drží, aniž by se přilepilo
213,29 Kč 230,00 Kč
Doručení do 07. října
Valetumed Shampoo EC, 250 ml
- Ochrana proti klíšťatům, blechám a roztočům
- S Eucalyptus Citriodora a pečujícími složkami
- Bez sulfátů, parabenů nebo silikonů
237,02 Kč 250,00 Kč (948,08 Kč / l)
Doručení do 07. října
Bio Schutz Šampon proti parazitům, 200 ml
- působí během několika sekund
- účinný také proti larvám a vajíčkům
- zahrnuje ochranu kůže a péči o srst
308,19 Kč 330,00 Kč (1 540,95 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Gázové komprese 10 x 10 cm, 100 ks
- 100 % bavlna
- Bezpečné upevnění a vysoký komfort při nošení
- Ideální velikost pro drobná poranění
189,57 Kč 200,00 Kč (1,90 Kč / ks)
Doručení do 07. října
Valetumed Fellspray EC, 250 ml
- Ochrana proti klíšťatům, blechám a parazitům
- S Eucalyptus Citriodora
- Snazší rozčesávání a krásný lesk
355,65 Kč 380,00 Kč (1 422,60 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Sprej na srst Sensitive, 100 ml
- Šetrně uvolňuje nepříjemná zacuchání
- Lepší rozčesatelnost a hedvábný lesk
- Chrání kůži a srst před vysoušením
237,02 Kč 250,00 Kč (2 370,20 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Sprej na pelíšky, 200 ml
- Efektivně chrání místa odpočinku
- Bez chemických insekticidů
- Bez zápachu a s dobrou snášenlivostí
237,02 Kč 250,00 Kč (1 185,10 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Čistič uší Sensitive, 75 ml
- Uvolňuje ušní maz a krusty
- Zmírňuje svědění a pečuje o pokožku
- Nepálí v citlivém zvukovodu
308,19 Kč 330,00 Kč (4 109,20 Kč / l)
Doručení do 07. října
Feele "Fellwächter plus" ochrana před klíšťaty, 250 ml
- pro všechny typy tkanin
- do pelíšků psů, koček i koní
- dlouhodobá životnost a šetrnost
804,31 Kč 849,00 Kč (3 217,24 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Mast na rány Sensitive, 100 ml
- Podporuje přirozenou regeneraci
- Se zinkem, aloe vera a D-panthenolem
- Zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku
308,19 Kč 330,00 Kč (3 081,90 Kč / l)
Doručení do 07. října
Valetumed Balzám na tlapky Sensitive, 100 ml
- S včelím voskem a kokosovým tukem
- Pro vláčné a pružné polštářky
- Ochrana před vlhkem, chladem a posypovou solí
308,19 Kč 330,00 Kč (3 081,90 Kč / l)
Doručení do 07. října
Bio Schutz Protect Power Plus antiparazitární obojek pro psy, reflexní
- Proti klíšťatům, roztočům a dalším škůdcům
- Chrání až 5 měsíců, po opakovaném použití
- I pro štěňata a mladá zvířata
330,00 Kč
Doručení do 07. října
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování