Ptačí budky a krmivo pro divoké ptáky v akci

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Divocí ptáci: 5 produktů

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
237,02 Kč 250,00 Kč (79,01 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
308,19 Kč 330,00 Kč (102,73 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku, 3 kg

  • Snadné přenášení
  • Stohovatelný a odolný proti hlodavcům
  • Obsah: 3 kg
287,55 Kč 310,00 Kč (95,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Přírodní lojové kuličky

Esschert Design Přírodní lojové kuličky, 6 ks

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Snadné zavěšení
  • Obsah: 6 ks
103,68 Kč 110,00 Kč (17,28 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Vyvážená směs
  • Snadné dávkování
135,70 Kč 150,00 Kč (135,70 Kč / kg)

Doručení do 06. října