Hlavní krmivo a pamlsky pro kočky

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Životní fáze Typ balení
Filtr

Krmivo: 1 - 30 z 736 produktů

Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • 4 druhy drůbeže
  • Podporuje imunitní systém
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Vanička Pluspack - 44 + 22 zdarma (3 druhy)

Sheba Vanička Pluspack -​ 44 + 22 zdarma (3 druhy), 5,61 kg

  • Výhodné balení s 66 mističkami
  • 3 různé příchutě
  • Přírodní kvalitní suroviny
879,00 Kč (156,68 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“

Felix Dvakrát lahodnější „Chuťová rozmanitost z venkova“, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vždy dvě příchutě
  • Jemné kousky v želé
849,00 Kč (124,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Čisté kuře

Leonardo Čisté kuře, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky, 125 g

  • Monoprotein
  • Přírodní
  • S extra vysokým obsahem masa
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Králík s brusinkami

Leonardo Králík s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Chicken with extra pulled Beef

Leonardo Chicken with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kuřecí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack Adult - kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g, 3.400 g

  • Se 4 druhy
  • 10x ryba a 10x kuře
  • 10x hovězí a 10x jehněčí
629,00 Kč (185,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bažant s brusinkami

Leonardo Bažant s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Beef with extra pulled Beef

Leonardo Beef with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chutná tak dobře, jak vypadá - Smíšená rozmanitost 44x85 g

Felix Chutná tak dobře, jak vypadá -​ Smíšená rozmanitost 44x85 g, 3.740 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí, kuře, losos, tuňák
  • Jemné kousky v želé
529,00 Kč (141,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Drůbež s vejcem

Leonardo Drůbež s vejcem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Miamor Filety v kapsičce 100g

Miamor Filety v kapsičce 100g, Tuňák+Krab (100 g)

  • Kousky filet v želé
  • Snadno stravitelné
  • I pro starší kočky
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Zvěřina s borůvkami

Leonardo Zvěřina s borůvkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Pro koťátka, drůbež

Leonardo Pro koťátka, drůbež, 85 g

  • Pro mladé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro kapsičky multipack

Kattovit Gastro kapsičky multipack, 1.020 g

  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • 4 různé příchutě
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g, 300 g

  • Svačina pro kočky, které moc nepijí
  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom
  • Pro dospělé kočky
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Senior kuře

Leonardo Senior kuře, 85 g

  • Pro starší sametové tlapky
  • S kuřetem, dýní a lososovým olejem
  • Živočišný zdroj bílkovin
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Lamb with extra pulled Beef

Leonardo Lamb with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Jehněčí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g

Royal Canin Digestive Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g

  • Pomáhá podporovat optimální kvalitu stolice
  • Podporuje zdravou rovnováhu střevní mikroflóry
  • Přispívá k optimální kvalitě stolice
430,00 Kč (421,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem

Betty's Landhausküche Kapsička s čistým kuřecím masem a brutnákovým olejem, 100 g

  • Šťavnaté kuřecí maso
  • Šetrně vařené
  • Obohaceno o taurin
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Duck with extra pulled Beef

Leonardo Duck with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kachní paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října