Kattovit

Kattovit nabízí kvalitní dietní krmivo pro kočky, které díky pečlivě vybraným surovinám a speciálním recepturám může významně přispět k její pohodě a celkové kondici.

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení
Filtr

Kattovit: 1 - 30 z 33 produktů

Kattovit Gastro kapsičky multipack

Kattovit Gastro kapsičky multipack, 1.020 g

  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • 4 různé příchutě
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Speciální krém

Kattovit Speciální krém, Ledviny (90 g)

  • Se sníženým obsahem hořčíku
  • Bez cukru, barviv a konzervačních látek
  • Praktické jednotlivé porce
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro konzerva s krůtím masem

Kattovit Gastro konzerva s krůtím masem, 85 g

  • Ideální při zažívacích potížích
  • Zvýšený obsah sodíku a draslíku
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Ledviny/Renal suché krmivo

Kattovit Ledviny/Renal suché krmivo, 4 kg

  • Snadno stravitelné
  • Vyvážený poměr tuků a bílkovin
  • Může podpořit normální funkci ledvin
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro speciální krém

Kattovit Gastro speciální krém, 90 g

  • Dietní doplňkové krmivo
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
  • Praktické jednotlivé porce
70,00 Kč (777,78 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Speciální krém

Kattovit Speciální krém, Močové cesty (90 g)

  • Se sníženým obsahem hořčíku
  • Bez cukru, barviv a konzervačních látek
  • Praktické jednotlivé porce
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro suché krmivo

Kattovit Gastro suché krmivo, 4 kg

  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
  • Vysoký obsah elektrolytů
  • Pro každodenní krmení
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary suché krmivo s kuřecím masem

Kattovit Urinary suché krmivo s kuřecím masem, 4 kg

  • Může předcházet tvorbě močových kamenů
  • Vlastnosti okyselující moč
  • Vysoká energetická hodnota
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Kattovit Urinary kuře

Kattovit Urinary kuře, 85 g

  • Může předcházet tvorbě struvitových kamenů
  • Vlastnosti okyselující moč
  • Vysoká stravitelnost
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Ledviny/Renal krůta

Kattovit Ledviny/Renal krůta, 85 g

  • Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo
  • Snížený obsah bílkovin
  • Snadno stravitelné
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Ledviny/Renal kapsička s kachním masem

Kattovit Ledviny/Renal kapsička s kachním masem, 85 g

  • Podporuje normální funkci ledvin
  • Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů
  • Snížený obsah bílkovin
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro kapsička s rýží

Kattovit Gastro kapsička s rýží, Losos + rýže (85 g)

  • Chutná receptura
  • Podporuje normální trávení
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Sensitive konzerva s kuřecím masem

Kattovit Sensitive konzerva s kuřecím masem, 185 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Bez přidaných sacharidů
  • Vhodné pro eliminační dietu
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary kapsičky multipack

Kattovit Urinary kapsičky multipack, 1.020 g

  • Vlastnosti okyselující moč
  • Vysoká energetická hodnota a stravitelnost
  • 4 různé varianty
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Ledviny/Renal kuře

Kattovit Ledviny/Renal kuře, 85 g sáček

  • Snížený obsah bílkovin
  • Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů
  • Podporuje normální funkci ledvin
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Regenerační kúra kuře

Kattovit Regenerační kúra kuře, 85 g

  • Po operacích, při podváze apod.
  • Vysoký obsah kalorií a přesto snadno stravitelná
  • Chutná receptura s kvalitními surovinami
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Ledviny/Renal kapsička s hovězím masem

Kattovit Ledviny/Renal kapsička s hovězím masem, 85 g

  • Ideální při chronickém onemocnění ledvin
  • Podporuje normální funkci ledvin
  • Snížený obsah bílkovin
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary nápoj

Kattovit Urinary nápoj, 135 ml

  • Podporuje chuť k pití
  • S jemnými kuřecími kousky
  • Bez mléka
30,00 Kč (222,22 Kč / l)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary konzerva s tuňákem

Kattovit Urinary konzerva s tuňákem, 85 g

  • Chutná receptura s tuňákem
  • Může předcházet tvorbě močových kamenů
  • Nízký obsah hořčíku
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Diabetes kuře

Kattovit Diabetes kuře, 85 g

  • Podporuje stabilní uvolňování glukózy
  • Vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • Jemné kuřecí kousky v omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Gastro konzerva s kachním masem

Kattovit Gastro konzerva s kachním masem, 185 g

  • Podporuje normální trávení
  • Nízký obsah tuku a snadno stravitelné
  • Chutná receptura
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Diabetes kapsička s lososem

Kattovit Diabetes kapsička s lososem, 85 g

  • Se šťavnatými kousky lososa
  • Snížený obsah sacharidů
  • Dobře zasytí
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary s telecím masem

Kattovit Urinary s telecím masem, 85 g dóza

  • Chutná paštika s telecím
  • Může předcházet tvorbě močových kamenů
  • Vysoká energetická hodnota a stravitelnost
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Kattovit Sensitive kapsičky

Kattovit Sensitive kapsičky, Kuřecí+krůtí (85 g)

  • Hypoalergenní receptura
  • Eliminační dieta
  • Jemné kousky v omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Sensitive konzerva s krůtím masem

Kattovit Sensitive konzerva s krůtím masem, 185 g

  • Pouze jeden druh masa
  • Bez přidaných sacharidů
  • Vhodné pro eliminační dietu
40,00 Kč (216,22 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary suché krmivo s tuňákem

Kattovit Urinary suché krmivo s tuňákem, 4 kg

  • Vlastnosti okyselující moč
  • Nízký obsah hořčíku
  • Vysoká energetická hodnota
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary kapsička s lososem

Kattovit Urinary kapsička s lososem, 85 g

  • Chutná receptura s lososem
  • Může předcházet tvorbě močových kamenů
  • Vysoká stravitelnost
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Diabetes a nadváha suché krmivo

Kattovit Diabetes a nadváha suché krmivo, 1,25 kg

  • Nízký obsah sacharidů
  • Zvýšený obsah bílkovin
  • Může podpořit odbourávání tuku
250,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Sensitive suché krmivo

Kattovit Sensitive suché krmivo, 4 kg

  • Při potravinové intoleranci
  • Bez hovězích a vepřových bílkovin
  • Bez obilovin a lepku
679,00 Kč (169,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kattovit Urinary kapsička s krůtím masem

Kattovit Urinary kapsička s krůtím masem, 85 g

  • Chutná receptura
  • Vlastnosti okyselující moč
  • Vysoká energetická hodnota a stravitelnost
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října