Kattovit Ledviny/Renal konzerva s jehněčím masem, 85 g
Optimální krmivo při chronickém onemocnění ledvin
23,48 Kč 30,00 Kč -22%
(276,24 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje normální funkci ledvin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů
- Nízký obsah bílkovin
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo s vydatnými kousky jehněčího odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům a bylo speciálně vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin. Díky svému složení s nízkým obsahem bílkovin v poměru k energetické hodnotě může přispět k celkové pohodě Vaší kočky.
- Dietní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin
- Může podpořit normální funkci ledvin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů (alkalizace moči díky přídavku citrátu draselného)
- Nízký obsah fosforu a sodíku
- Snížený obsah bílkovin
- Snadno stravitelné
- K-receptura
- Vydatné kousky jehněčího v omáčce
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: zpočátku až 6 měsíců
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 3 kg: 180 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 4 kg: 215 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 5 kg: 250 g
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | KTV-181070 |
|---|---|
| Obsah: | 85 g |
| EAN: | 4000158772015 |
| Výrobce č. | 181070 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu (10 % jehněčí), obilí, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerály (0,2 % citrát draselný), oleje a tuky, pivovarské kvasnice, zdroj bílkovin (27 % drůbež, 10 % jehněčí, 10 % játra, 5 % mořské ryby, 10 % rýže (vařená))
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 7,5 % |
| obsah tuku | 8 % |
| surová vláknina | 0,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,6 % |
| Obsah vlhkosti | 77 % |
| vápník | 0,2 % |
| fosfor | 0,14 % |
| natrium | 0,08 % |
| hořčík | 0,02 % |
| draslík | 0,24 % |
| esenciální mastné kyseliny | 1,1 % |
| chlorid | 0,16 % |
| síra | 0,18 % |
| hydroxyprolin | 0,12 % |
| obsah kalorií | 118 kcal |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| vitamín A | 1.040 IE |
| Vitamin D3 | 125 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| síran železitý, monohydrát | 40 mg |
| zinek | 27,5 mg |
| Pentahydrát síranu měďnatého II | 1,2 mg |
| monohydrát síranu manganatého | 1 mg |
| jód | 0,6 mg |
| taurin | 420 mg |
| vitamín D | 400 IE |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Ledviny/Renal konzerva s jehněčím masem (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování