Kattovit Ledviny/Renal kuře, 85 g sáček
Dietní kompletní krmivo při chronickém onemocnění ledvin
22,24 Kč 30,00 Kč -26%
(261,65 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snížený obsah bílkovin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů
- Podporuje normální funkci ledvin
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo s chutnými kuřecími kousky odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům a bylo speciálně vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin. Díky svému složení s nízkým obsahem bílkovin v poměru k energetické hodnotě může přispět k normální funkci ledvin a celkové pohodě Vaší kočky.
- Dietní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Vyvinuto pro kočky s chronickým onemocněním ledvin
- Může podpořit normální funkci ledvin
- Může předcházet tvorbě oxalátových kamenů (alkalizace moči díky přídavku citrátu draselného)
- Nízký obsah fosforu a sodíku
- Snížený obsah bílkovin
- Snadno stravitelné
- Bez lepku
- K-receptura
- Jemné kuřecí kousky
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: zpočátku až 6 měsíců; při dočasné nedostatečnosti funkce ledvin 2–4 týdny
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 3 kg: 180 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 4 kg: 215 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 5 kg: 250 g
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | KTV-180146 |
|---|---|
| Obsah: | 85 g |
| EAN: | 4000158772220 |
| Výrobce č. | 180146 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu (12 % kuře), obilí, rostlinné vedlejší produkty, oleje a tuky, minerály (0,2 % citrát draselný), zdroj bílkovin (12 % kuře, 12,5 % játra, 4 % drůbeží játra, 0,8 % rýže (vařená))
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 6 % |
| obsah tuku | 5,5 % |
| surová vláknina | 1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,8 % |
| Obsah vlhkosti | 80 % |
| vápník | 0,18 % |
| fosfor | 0,12 % |
| natrium | 0,15 % |
| hořčík | 0,02 % |
| draslík | 0,25 % |
| obsah kalorií | 90 kcal |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| vitamín A | 1.040 IE |
| Vitamin D3 | 125 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| síran železitý, monohydrát | 40 mg |
| zinek | 28 mg |
| Pentahydrát síranu měďnatého II | 1,2 mg |
| monohydrát síranu manganatého | 1 mg |
| jód | 0,6 mg |
| taurin | 720 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Ledviny/Renal kuře (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování