Sheba

Krmivo pro kočky Sheba nabízí kulinářsky náročným kočkám bohatou paletu chutí a textur: jemné filety v omáčce nebo polévce, krémové pamlsky, chutná želé a paštiky i sezónní delikatesy z kvalitních surovin, pečlivě zpracovaných. Značka Sheba, která spadá pod společnost Mars Incorporated, se těší celosvětové oblibě – u dvounohých i čtyřnohých fanoušků.

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Sheba: 1 - 30 z 49 produktů

Vanička Pluspack - 44 + 22 zdarma (3 druhy)

Sheba Vanička Pluspack -​ 44 + 22 zdarma (3 druhy), 5,61 kg

  • Výhodné balení s 66 mističkami
  • 3 různé příchutě
  • Přírodní kvalitní suroviny
879,00 Kč (156,68 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Delikatesse in Gelee - kousky s kuřetem

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee -​ kousky s kuřetem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vyvážené a pestré
  • Kvalitní suroviny
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh & Fine v omáčce - drůbeží varianta 50 × 50 g

Sheba Fresh & Fine v omáčce -​ drůbeží varianta 50 × 50 g, 2.500 g

  • Pro dospělé kočky
  • Různé příchutě
  • S jemnými kousky
679,00 Kč (271,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee - losos

Sheba Vanička Delikatesse in Gelee -​ losos, 85 g

  • Lososí maso v želé
  • Bez umělých přísad
  • Snadné otevření
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Vanička Seasons Collection v omáčce

Sheba Vanička Seasons Collection v omáčce, podzimní edice (85 g)

  • Jemné masové kousky
  • Kvalitní suroviny
  • Recyklovatelné balení
21,10 Kč 30,00 Kč (248,24 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 60 ks

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 60 ks, 5.100 g

  • Kousky ve šťavnaté omáčce
  • 4 varianty drůbežího masa
  • Bez barviv a konzervantů
879,00 Kč (172,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Megapack Selection in Sauce - drůbeží varianta

Sheba Vanička Megapack Selection in Sauce -​ drůbeží varianta, 2.720 g

  • Pro dospělé kočky
  • Šťavnaté a chutné
  • S různým drůbežím masem
629,00 Kč (231,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Filety z přírodního kuřete

Sheba Filety z přírodního kuřete, 60 g

  • Pro dospělé kočky
  • Filety v omáčce
40,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Polévka s tuňákem 4 × 40 g

Sheba Polévka s tuňákem 4 × 40 g, 160 g

  • Vývar a jemné rybí filety
  • Tekutá svačinka
  • Bez umělých přísad
100,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Čerstvé kapsičky pro koťata v omáčce - jemný výběr 4 × 85 g

Sheba Čerstvé kapsičky pro koťata v omáčce -​ jemný výběr 4 × 85 g, 340 g

  • Pro koťata od 2 do 12 měsíců
  • Kvalitní suroviny
  • Bez obilovin
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Nature’s Collection in Gelee čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 4 × 85 g

Sheba Nature’s Collection in Gelee čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 4 × 85 g, 340 g

  • Pro dospělé kočky
  • S přírodními surovinami
  • Bez obilovin
100,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - jemný výběr 12 × 85 g

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ jemný výběr 12 × 85 g, 1.020 g

  • Šťavnaté kousky v omáčce
  • Mix 4 druhů
  • Bez umělých přísad
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - vydatná kompozice 12 × 85 g

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ vydatná kompozice 12 × 85 g, 1.020 g

  • Šťavnaté kousky v omáčce
  • 4 vydatné druhy
  • Bez umělých přísad
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pluspack Fine Flakes - rybí varianta 60 × 85 g

Sheba Pluspack Fine Flakes -​ rybí varianta 60 × 85 g, 5,10 kg

  • Rybí variace v želé
  • Receptura odpovídající druhu
  • Vysoká oblíbenost
879,00 Kč (172,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky - jemný výběr MSC 4 × 85 g

Sheba Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky -​ jemný výběr MSC 4 × 85 g, 340 g

  • Šťavnaté kousky v omáčce
  • 4 vydatné druhy
  • Bez umělých přísad
100,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 12 × 85 g

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 12 × 85 g, 1.020 g

  • Kousky ve šťavnaté omáčce
  • 4 varianty drůbežího masa
  • Bez barviv a konzervantů
230,00 Kč (225,49 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Adult Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 4 × 85 g

Sheba Adult Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 4 × 85 g, 340 g

  • Kousky v želé
  • Mix 4 druhů
  • Kvalitní receptura
100,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Classics in Pastete - hovězí 85 g

Sheba Vanička Classics in Pastete -​ hovězí 85 g, 85 g

  • Vzrušující textura paštiky
  • Jedinečný chuťový zážitek
  • Praktická porce v mističce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Nature’s Collection v omáčce - drůbeží varianta - 1 sáček po 85 g

Sheba Vanička Nature’s Collection v omáčce -​ drůbeží varianta -​ 1 sáček po 85 g, 680 g

  • Pro dospělé kočky
  • S přírodními surovinami
  • Bez obilovin
180,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 40 × 85 g

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 40 × 85 g, 3.400 g

  • Kousky ve šťavnaté omáčce
  • 4 varianty drůbežího masa
  • Bez barviv a konzervantů
679,00 Kč (199,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Filety 6pack 3 varianty: kuře, krevety, mořská ryba, losos a tuňák

Sheba Filety 6pack 3 varianty: kuře, krevety, mořská ryba, losos a tuňák, 360 g

  • Doplňkové krmivo pro kočky
  • Vysoký obsah tekutin
  • Bez konzervačních látek
180,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Filety z kuřete s udržitelným tuňákem

Sheba Filety z kuřete s udržitelným tuňákem, 60 g

  • Pro dospělé kočky
  • Filety v omáčce
40,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Classic Soup 4 × 40 g losos

Sheba Classic Soup 4 × 40 g losos, 160 g

  • Čirý vývar
  • S jemnými kousky lososa
  • Bez konzervantů a barviv
100,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Selection in Sauce čerstvé kapsičky - vydatná kompozice 4 × 85 g

Sheba Selection in Sauce čerstvé kapsičky -​ vydatná kompozice 4 × 85 g, 340 g

  • Šťavnaté kousky v omáčce
  • 4 vydatné druhy
  • Bez umělých přísad
100,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vanička Sauce Collection - krůta ve světlé omáčce

Sheba Vanička Sauce Collection -​ krůta ve světlé omáčce, 85 g

  • Vydatná omáčka
  • Kvalitní suroviny
  • Recyklovatelné balení
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sheba Vanička Classics in Pastete - losos MSC

Sheba Vanička Classics in Pastete -​ losos MSC, 85 g

  • Zajímavá textura paštiky
  • Šetrně připravený losos
  • Chutná a prakticky porcovaná
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh & Fine v omáčce s kuřetem a lososem (MSC) 6 × 50 g

Sheba Fresh & Fine v omáčce s kuřetem a lososem (MSC) 6 × 50 g, 300 g

  • Kousky masa v omáčce
  • 2 druhy, 6 sáčků po 50 g
  • Bohaté na živiny a neodolatelné
100,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh & Fine v omáčce s kuřetem a krůtou 6 × 50 g

Sheba Fresh & Fine v omáčce s kuřetem a krůtou 6 × 50 g, 300 g

  • Malé porce
  • Jemně nakrájené a šťavnaté
  • Mix 2 druhů
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Perfect Portions v omáčce s krůtou 6 × 37,5 g

Sheba Perfect Portions v omáčce s krůtou 6 × 37,5 g, 225 g

  • Jemné ragú s omáčkou
  • Porcované na jednu dávku
  • Pohotové a snadno otevíratelné
90,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky - drůbeží varianta 40 × 85 g

Sheba Delikatesse in Gelee čerstvé kapsičky -​ drůbeží varianta 40 × 85 g, 3.400 g

  • Kousky v želé
  • Mix 4 druhů
  • Kvalitní receptura
679,00 Kč (199,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října