Podestýlky pro slepice

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Podestýlka: 7 produktů

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
500,00 Kč (1,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 24 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
629,00 Kč (26,21 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 3,40 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
100,00 Kč (29,41 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Ultra podestýlka

Chipsi Ultra podestýlka, 10 l

  • 100% měkký dřevěný granulát
  • Šetrný k tlapkám a extra savý
  • Přirozeně pohlcující pachy
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg

Chipsi Classic stelivo -​ piliny, 3,5 kg, 60 l

  • Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)

Doručení do 06. října

Chipsi Super stelivo - piliny

Chipsi Super stelivo -​ piliny, 15 kg

  • 100% jemně granulovaná vlákna z měkkého dřeva
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savé a pachy pohlcující
430,00 Kč (28,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)

Doručení do 06. října