Krmivo pro slepice

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Obsah
Filtr

Krmivo: 15 produktů

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Valetumed Professional ZEO ANIMAL extrafein

Valetumed Professional ZEO ANIMAL extrafein, 25 kg

  • 100 % přírodní klinoptilolit
  • Pro skot, prasata, koně a drůbež
  • Extra jemně mletý prášek
350,00 Kč (14,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Valetumed Professional Prebiotic TopinPur

Valetumed Professional Prebiotic TopinPur, 5 x 60 ml (300 ml)

  • Z fermentovaného topinamburu
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • Pro skot, prasata a drůbež
1 138,62 Kč 1 199,00 Kč (3 795,40 Kč / l)

Doručení do 06. října

Heumanderl Sláma – malé balení

Heumanderl Sláma – malé balení, 500 g

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Quiko HF MED Immun pro slepice

Quiko HF MED Immun pro slepice, 100 ml

  • S přírodním oreganovým olejem
  • Pro každodenní podávání
  • Znovuuzavíratelné balení
400,00 Kč (4 000,00 Kč / l)

Doručení do 23. října

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty, 20 kg

  • Vyvážená
  • Semena, obiloviny a drcená kukuřice
  • Obohaceno hráškem a slunečnicovými semínky
559,00 Kč (27,95 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Heumanderl Sláma

Heumanderl Sláma, 6 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
430,00 Kč (71,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Quiko HF Mini Pop Corn pro slepice

Quiko HF Mini Pop Corn pro slepice, 500 g

  • Lze podávat syrový i jako popcorn
  • Podporuje přirozené chování při klování
  • Lehce stravitelný
350,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října