Vše pro koně, ovce, skot a pastevní zvířata

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Pasoucí se zvířata Oblast použití
Filtr

Koně, skot a další: 1 - 30 z 39 produktů

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 1 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg

Chipsi Classic podestýlka, 20 kg, 500 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
500,00 Kč (1,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Bylinné seno

Almenland Heu Bylinné seno, 4,30 kg

  • Z Rakouska
  • Trávy a byliny
  • Šetrně sklizeno a sušeno
500,00 Kč (116,28 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Super podestýlka

Chipsi Super podestýlka, 3,40 kg

  • 100% jemně granulovaná měkká dřevní vlákna
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savá a pohlcující pachy
100,00 Kč (29,41 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Ultra podestýlka

Chipsi Ultra podestýlka, 10 l

  • 100% měkký dřevěný granulát
  • Šetrný k tlapkám a extra savý
  • Přirozeně pohlcující pachy
150,00 Kč (15,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic stelivo - piliny, 3,5 kg

Chipsi Classic stelivo -​ piliny, 3,5 kg, 60 l

  • Hobliny z měkkého dřeva (smrk a jedle)
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Vysoce savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
118,38 Kč 130,00 Kč (1,97 Kč / l)

Doručení do 07. října

Almenland Heu Seno sušené na slunci

Almenland Heu Seno sušené na slunci, 400 g

  • Z Rakouska
  • Trávy, divoce rostoucí byliny a měsíček
  • Jemně sklizeno a sušeno
120,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Super stelivo - piliny

Chipsi Super stelivo -​ piliny, 15 kg

  • 100% jemně granulovaná vlákna z měkkého dřeva
  • Bez prachu a bakterií
  • Extra savé a pachy pohlcující
430,00 Kč (28,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu, 18 kg

  • Pro kozy a zvěřinu
  • Vyvážené a chutné
679,00 Kč (37,72 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg

Chipsi Classic podestýlka, 1 kg, 15 l

  • Měkké dřevěné hobliny ze smrku a jedle
  • Pro hlodavce a mnoho druhů hospodářských zvířat
  • Savé, pohlcující pachy a šetrné k tlapkám
35,34 Kč 40,00 Kč (2,36 Kč / l)

Doručení do 07. října

CharLine Krmné uhlí v prášku pro telata

CharLine Krmné uhlí v prášku pro telata, 4 kg

  • K podpoře při průjmu
  • Nutné velmi nízké dávkování
  • 100% rakouský přírodní produkt
999,00 Kč (249,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Valetumed Professional ZEO ANIMAL extrafein

Valetumed Professional ZEO ANIMAL extrafein, 25 kg

  • 100 % přírodní klinoptilolit
  • Pro skot, prasata, koně a drůbež
  • Extra jemně mletý prášek
350,00 Kč (14,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Valetumed Professional Prebiotic TopinPur

Valetumed Professional Prebiotic TopinPur, 5 x 60 ml (300 ml)

  • Z fermentovaného topinamburu
  • Podporuje normální střevní mikroflóru
  • Pro skot, prasata a drůbež
1 138,62 Kč 1 199,00 Kč (3 795,40 Kč / l)

Doručení do 07. října

WUNDSALBE Zeolitová hojivá mast pro koně a psy

Steinkraft WUNDSALBE Zeolitová hojivá mast pro koně a psy, 100 ml

  • Podporuje přirozenou kožní bariéru
  • Vytváří ochranný film
  • S nejjemnějším zeolitem
609,00 Kč (6 090,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele "Meilenläufer" péče o tlapky

Feele "Meilenläufer" péče o tlapky, 25 ml

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • při drsné a popraskané kůži
  • s výtažky z měsíčku
330,00 Kč (13 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele Koloidní stříbro

Feele Koloidní stříbro, 30 ml

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • přispívá k regeneraci pokožky
  • s horskou pramenitou vodou
350,00 Kč (11 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Steinkraft TIERKRAFT Zeolitový pudr na kůži

Steinkraft TIERKRAFT Zeolitový pudr na kůži, 100 g

  • 100% zeolit a bio levandulový esenciální olej
  • Udržuje pokožku suchou
  • Všestranné použití
500,00 Kč (5 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Feele "Hautzauber" regenerační balzám

Feele "Hautzauber" regenerační balzám, 25 ml

  • pro psy, kočky a koně
  • bez konzervantů
  • obsahuje heřmánkový olej
330,00 Kč (13 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele "Fellhüter" repelent

Feele "Fellhüter" repelent, 250 ml

  • pro koně, psy a mláďata
  • s olejem z růžového dřeva a extraktem z jalovce
  • proti mouchám a ovádům
999,00 Kč (3 996,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele "Top Fit" arnikový přípravek

Feele "Top Fit" arnikový přípravek, 500 ml

  • pro psy a koně
  • vysoce koncentrovaný extrakt z arniky
  • pro relaxaci a osvěžení
1 249,00 Kč (2 498,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Zaubernebel ochrana proti klíšťatům pro koně

Feele Zaubernebel ochrana proti klíšťatům pro koně, 500 ml

  • pro koně
  • s příjemnou vůní
  • i na jezdecké oblečení
1 065,31 Kč 1 129,00 Kč (2 130,62 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele "Fellwächter plus" ochrana před klíšťaty

Feele "Fellwächter plus" ochrana před klíšťaty, 250 ml

  • pro všechny typy tkanin
  • do pelíšků psů, koček i koní
  • dlouhodobá životnost a šetrnost
804,31 Kč 849,00 Kč (3 217,24 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele "Sunshine" sprej pro lesk a péči

Feele "Sunshine" sprej pro lesk a péči, 30 ml

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • na nepoddajné chlupy
  • s ricinovým olejem
350,00 Kč (11 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Feele Moje malá apotéka

Feele Moje malá apotéka, 45 g

  • pro psy, kočky, koně a mláďata
  • vulkanického původu
  • podporuje pokožku při regeneraci
480,00 Kč (10 666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Heumanderl Sláma – malé balení

Heumanderl Sláma – malé balení, 500 g

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října