Krmítka a krmivo pro volně žijící ptáky

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Divocí ptáci: 1 - 30 z 45 produktů

Gevo Lojové kuličky

Gevo Lojové kuličky, 9 kg

  • Mnoho hrubozrnných složek
  • Vysoký obsah tuku a bílkovin
  • Obsah: 100 kusů
500,00 Kč (55,56 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CJ Wildlife Půlka kokosového ořechu s moučnými červy

CJ Wildlife Půlka kokosového ořechu s moučnými červy, 200 g

  • S moučnými červy
  • Obsahuje slunečnicová semínka a arašídy
  • K zavěšení
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital

Kornwelt Jeitler Celoroční krmivo Vital, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
237,02 Kč 250,00 Kč (79,01 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro ptáky, 150 ml

  • Všechny druhy ptáků a mladí ptáci
  • Ochrana proti roztočům, vším a dalším škůdcům
  • Likviduje stávající zamoření
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Gevo Lojové kuličky, kbelík

Gevo Lojové kuličky, kbelík, 2,70 kg

  • Mnoho hrubozrnných složek
  • Vysoký obsah bílkovin
  • Obsah: 30 kusů
180,00 Kč (66,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo

Kornwelt Jeitler Prémiové celoroční krmivo, 3 kg

  • Proso a slunečnicová semínka
  • Konopná semínka a řepka
  • Bez ambrózie
308,19 Kč 330,00 Kč (102,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Krmivo pro zahradní ptáky, bez skořápek, kbelík

Gevo Krmivo pro zahradní ptáky, bez skořápek, kbelík, 5 kg

  • Prémiová kvalita
  • Bez skořápek
  • Vysoká akceptace
300,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, kbelík

Gevo Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, kbelík, 5 kg

  • Se semínky, obilovinami, ořechy a hmyzem
  • Vysoký obsah bílkovin a vitamínů
  • Velmi chutné
480,00 Kč (96,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, sáček

Gevo Krmivo pro volně žijící ptáky s hmyzem, sáček, 2,50 kg

  • Se semínky, obilovinami, ořechy a hmyzem
  • Vysoký obsah bílkovin a vitamínů
  • Velmi chutné
250,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Lojové kuličky s hmyzem

Gevo Lojové kuličky s hmyzem, 2,70 kg

  • Pro celoroční krmení
  • Vysoký obsah bílkovin a tuků
  • Obsah: 30 kusů
280,00 Kč (103,70 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Prémiové krmivo pro sýkory, kbelík

Gevo Prémiové krmivo pro sýkory, kbelík, 5 kg

  • Vysoce kvalitní směs obilovin
  • Vysoký obsah bílkovin a tuků
  • Snadno stravitelné
300,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku, 3 kg

  • Snadné přenášení
  • Stohovatelný a odolný proti hlodavcům
  • Obsah: 3 kg
287,55 Kč 310,00 Kč (95,85 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Směs krmiva pro volně žijící ptáky, kbelík

Gevo Směs krmiva pro volně žijící ptáky, kbelík, 5 kg

  • Vysoká kvalita
  • S lahodnými rozinkami
  • Vysoký obsah bílkovin a tuků
280,00 Kč (56,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Duvoplus Loupané arašídy

Duvoplus Loupané arašídy, 5 kg

  • pro zahradní ptactvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • loupané a očištěné
749,00 Kč (149,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

CJ Wildlife Pozorovací hnízdní budka Ø 34 mm

CJ Wildlife Pozorovací hnízdní budka Ø 34 mm

  • Ze dřeva
  • S dvířky pro pozorování
  • Snadné čištění
480,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Velká litinová ptačí koupel

Esschert Design Velká litinová ptačí koupel

  • Zdroj vody pro volně žijící ptáky
  • Skvělý zahradní doplněk
  • Rozměry: Ø 37 x V 54 cm
2 089,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Gevo Celoroční kuličky

Gevo Celoroční kuličky, 2,70 kg

  • S vybranými ingrediencemi
  • Může podpořit normální líhnutí
  • Obsah: 30 kusů
250,00 Kč (92,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Prémiové tučné jídlo

Gevo Prémiové tučné jídlo, 5 kg

  • Vyrobeno z kvalitních obilovin
  • Obsahuje arašídy a rozinky
  • Sní se všechno
280,00 Kč (56,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Slunečnicová semínka, loupaná

Gevo Slunečnicová semínka, loupaná, 2,50 kg

  • S vysoce stravitelným tukem
  • Vysoký obsah bílkovin
  • Velmi chutné
150,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Versele Laga Menü Nature 4SeasonsBlend

Versele Laga Menü Nature 4SeasonsBlend, 1 kg

  • S obilovinami, semínky a drcenou kukuřicí
  • Rozmanité a vyvážené
  • Vhodné po celý rok
80,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Gevo Prémiové krmivo pro sýkory

Gevo Prémiové krmivo pro sýkory, 2,50 kg

  • S obilovinami a semínky
  • Vysoký obsah tuku a bílkovin
  • Vysoká kvalita
150,00 Kč (60,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Esschert Design Přírodní lojové kuličky

Esschert Design Přírodní lojové kuličky, 6 ks

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Snadné zavěšení
  • Obsah: 6 ks
103,68 Kč 110,00 Kč (17,28 Kč / ks)

Doručení do 07. října

Esschert Design Ptačí koupel - žula

Esschert Design Ptačí koupel -​ žula

  • Pro ptáky a hmyz
  • Masivní žula
  • Odolná vůči povětrnosti a trvanlivé
879,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Vyvážená směs
  • Snadné dávkování
135,70 Kč 150,00 Kč (135,70 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ib Laursen Nástěnné krmítko pro ptáky

Ib Laursen Nástěnné krmítko pro ptáky

  • Z přírodního proutí
  • Ručně vyrobeno
  • Velikost: 25 x 28 x 23 cm
929,00 Kč

Doručení do 07. října

Ib Laursen Závěsné keramické krmítko pro ptáky

Ib Laursen Závěsné keramické krmítko pro ptáky

  • Stylový keramický design
  • Praktické bidýlko pro ptáky
  • Snadné zavěšení pomocí přírodního provázku
749,00 Kč

Doručení do 07. října

Závěsné krmítko pro ptáky z vrbového proutí

Ib Laursen Závěsné krmítko pro ptáky z vrbového proutí

  • Pletené krmítko pro ptáky z vrbového proutí
  • Dekorativní do zahrady a na balkon
  • Ideální pro lojové koule a jablka
190,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Stříška nad krmítko

Esschert Design Stříška nad krmítko

  • Průhledná stříška
  • Nastavitelná přezka
  • Rozměry: 25,9 x 25,9 x 9 cm
200,00 Kč

Doručení do 07. října

Esschert Design Řetěz z lojových kuliček/arašídů

Esschert Design Řetěz z lojových kuliček/arašídů

  • Oblíbené u mnoha druhů volně žijících ptáků
  • Stačí zavěsit a pozorovat ptáky
  • Ideální na zimu
130,00 Kč

Doručení do 07. října

Quiko Proteinová směs pro volně žijící ptáky

Quiko Proteinová směs pro volně žijící ptáky, 200 g

  • Přírodní
  • S přidaným proteinem
  • Vhodné pro celoroční krmení
250,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října