Royal Canin Giant Starter, 15 kg
Starter pro březí feny a štěňata velmi velkých plemen
1 910,36 Kč 2 129,00 Kč -10%
(127,36 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdraví feny a štěňat
- Podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru
- Podporuje zdravé trávení
Popis
Březí feny a feny, které nedávno měly vrh, potřebují pro dlouhodobé zdraví a co nejlepší start svých štěňat speciální výživu. ROYAL CANIN Giant Starter Mother & Babydog je ideální pro feny a jejich štěňata od 3.–4. týdne života. Krmivo obsahuje všechny živiny, které fena potřebuje během březosti a období kojení.
Proč je speciální krmivo pro březí feny velmi velkých plemen a mladá štěňata důležité?
ROYAL CANIN Giant Starter Mother & Babydog je speciální nutriční řešení přizpůsobené vysokým energetickým potřebám fen na konci březosti a během kojení, stejně jako optimálnímu růstu štěňat. Vědecky prokazatelně podporuje vývoj vlastní obranyschopnosti štěňat díky komplexu živin s vitaminy E a C. ROYAL CANIN Giant Starter Mother & Babydog obsahuje kombinaci prebiotik (MOS) a vysoce stravitelných bílkovin pro podporu vyvážené střevní mikroflóry a zdravého trávení.
Více rozmanitosti pro psí mámu i štěňata
Aby vyhovovalo individuálním preferencím různých psů, je ROYAL CANIN Starter Mother & Babydog k dispozici také ve formě obzvláště jemné Mousse. Pokud zvažujete kombinované krmení svých psů, jednoduše se řiďte našimi pokyny pro krmení, abyste zajistili, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
ROYAL CANIN závazek kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s GIANT Starter nabízíte své březí feně a jejím štěňatům kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► pro štěně:
- Konečná hmotnost 45 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 157 g; týden 6–8: 283 g
- Konečná hmotnost 60 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 182 g; týden 6–8: 275 g
- Konečná hmotnost 75 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 210 g; týden 6–8: 350 g
- Konečná hmotnost 90 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 240 g; týden 6–8: 440 g
- Konečná hmotnost 100 kg: týden 0–3: Babydog Milk; týden 3–6: 240 g; týden 6–8: 440 g
► pro březí fenu:
- 45 kg: 6. týden: 504 g; 8. týden: 595 g; od laktace ad libitum
- 60 kg: 6. týden: 625 g; 8. týden: 739 g; od laktace ad libitum
- 75 kg: 6. týden: 739 g; 8. týden: 873 g; od laktace ad libitum
- 90 kg: 6. týden: 847 g; 8. týden: 1001 g; od laktace ad libitum
- 100 kg: 6. týden: 917 g; 8. týden: 1084 g; od laktace ad libitum
Kombinované krmení se Starter Mousse Mother & Babydog:
► pro štěně:
- Konečná hmotnost 45 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 109 g; týden 6–8: 1 konzerva + 237 g
- Konečná hmotnost 60 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 131 g; týden 6–8: 1 konzerva + 267 g
- Konečná hmotnost 75 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 159 g; týden 6–8: 1 konzerva + 299 g
- Konečná hmotnost 90 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 189 g; týden 6–8: 1 konzerva + 389 g
- Konečná hmotnost 100 kg: týden 3–6: 1 konzerva + 189 g; týden 6–8: 1 konzerva + 389 g
► Pro březí fenu:
- 45 kg: 6. týden: 1 konzerva + 510 g; 8. týden: 1 konzerva + 612 g; od laktace ad libitum
- 60 kg: 6. týden: 1 konzerva + 614 g; 8. týden: 1 konzerva + 734 g; od laktace ad libitum
- 75 kg: 6. týden: 1 konzerva + 729 g; 8. týden: 1 konzerva + 869 g; od laktace ad libitum
- 90 kg: 6. týden: 1 konzerva + 796 g; 8. týden: 1 konzerva + 950 g; od laktace ad libitum
- 100 kg: 6. týden: 1 konzerva + 866 g; 8. týden: 1 konzerva + 1033 g; od laktace ad libitum
| Produkt č. | ROC-2535 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550778831 |
| Výrobce č. | 2535 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý, štěňátko |
| Velikost zvířete: | velmi velká (od 45 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost, růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, drůbeží bílkovina (sušené), živočišný tuk, pšeničné lepkové krmivo[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřice, sušená řepná dužina, minerály, sójový olej, lignocelulóza, rybí olej, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (Zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (Zdroj DHA), butyrát, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 22 % |
| surový popel | 8,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,9 % |
| omega 3 (DHA) | 0,19 % |
| vitamín E | 500 mg |
| vitamín C | 400 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 18.500 IE |
| vitamín D3 | 1.200 IE |
| železo (3b103) | 42 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,2 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Giant Starter (čeština)
Oblíbené kategorie:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování