Royal Canin Bulldog Puppy, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata buldoků do 12 měsíců
749,00 Kč
(249,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snižuje zápach stolice
- Zdravá kůže
- Podporuje kosti a klouby
-
buldok
Popis

Proč ROYAL CANIN Bulldog Puppy?
- Redukuje zápach stolice
- Podporuje zdravou pokožku
- Podporuje zdravé kosti a klouby

Proč speciální krmivo pro štěňata buldoka?
Růst je důležitou etapou v životě každého štěněte. Je to období tělesných změn, nových objevů a nových zkušeností. Správné krmivo zde hraje klíčovou roli, protože prostřednictvím výživy získává Vaše štěně živiny, které potřebuje pro optimální vývoj během růstu. ROYAL CANIN Bulldog Puppy bylo speciálně vyvinuto pro štěňata buldoka do 12 měsíců věku.

Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá toto krmivo pro štěňata podporovat přirozenou obranyschopnost organismu během jejího postupného vývoje. ROYAL CANIN Bulldog Puppy navíc obsahuje speciální kombinaci živin s vysoce kvalitními bílkovinami (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost.
Živiny obsažené v receptuře dále pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry, což přispívá ke kvalitní stolici. Díky přizpůsobenému obsahu vápníku a fosforu podporuje krmivo pro štěňata zdravý vývoj kostí a kloubů během růstu. Vybrané živiny navíc pomáhají podporovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost Vašeho štěněte.

Krokety suchého krmiva byly navrženy speciálně pro čelisti štěňat buldoka. Buldoci mají krátký a plochý čenich i krátkou čelist. Velikost a tvar kroket usnadňují Vašemu štěněti příjem krmiva a zároveň ho podporují v důkladném žvýkání před spolknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Bulldog Puppy poskytujete svému štěněti buldoka kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► při cílové hmotnosti 18 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 231 |
| 3 | 276 |
| 4 | 297 |
| 5 | 304 |
| 6 | 304 |
| 7 | 283 |
| 9 | 240 |
| 11 | 216 |
| 12 | 215 |
| 13 | Bulldog Adult |
► při cílové hmotnosti 24 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 257 |
| 3 | 315 |
| 4 | 341 |
| 5 | 361 |
| 6 | 378 |
| 7 | 375 |
| 9 | 305 |
| 11 | 270 |
| 12 | 269 |
| 13 | Bulldog Adult |
► při cílové hmotnosti 30 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 272 |
| 3 | 341 |
| 4 | 371 |
| 5 | 410 |
| 6 | 446 |
| 7 | 447 |
| 9 | 387 |
| 11 | 320 |
| 12 | 318 |
| 13 | Bulldog Adult |
| Produkt č. | ROC-3303 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550743952 |
| Výrobce č. | 3303 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, kukuřičná mouka, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušený vepřový protein, pšeničná mouka, řepné řízky, rostlinná vlákna, minerály, rybí olej, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,4 % |
| obsah tuku | 17 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,8 % |
| vápník | 1,26 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 600 mg |
| železo (3b103) | 41 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Bulldog Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování