Royal Canin Kitten Sterilised, 3,5 kg (3,50 kg)
Kitten krmivo pro kastrovaná koťata od 6 do 12 měsíců
848,93 Kč 999,00 Kč -15%
(242,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti koťat
- Vyvážený obsah živin pro harmonický růst
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO KOTĚTE
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitaminy C a E podporují vývoj silné přirozené obranyschopnosti organismu.
RŮST A KONTROLA HMOTNOSTI – přizpůsobený obsah tuku pomáhá
snižovat riziko nadměrného přibývání na hmotnosti.
PODPORA MIKROBIOMU – prebiotika podporují
zdravé trávení.

VĚDĚLI JSTE?
Kastrovaná koťata mohou potřebovat podporu pro udržení ideální hmotnosti.
Po kastraci se u koťat zvyšuje riziko nadváhy.

PROČ JE DŮLEŽITÉ KOMBINOVANÉ KRMENÍ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, díky kterému je krmení ještě atraktivnější.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ VLHKÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE KOTĚ DOSPĚLÉ?
Když nastane správný čas, přechod na nové krmivo je dalším krokem pro zajištění
pohody Vaší mladé dospělé kočky.
OBJEVTE NAŠI NABÍDKU KRMIV PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ KOČKY
KOČKY VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
KOČKY SE VŠEMI ŽIVOTNÍMI STYLY – pokrývá jejich každodenní potřeby
KOČKY S CITLIVOSTÍ – pro specifické citlivosti
*Velká plemena, jako například Maine Coon, dospívají v 15 měsících
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SVÉ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY Z ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN A PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / využívání klimaticky šetrných surovin / nákup uhlíkových kreditů / optimalizace
odchozí logistiky / tvorba receptur optimalizovaných z hlediska uhlíkové stopy
*Více informací naleznete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-50103 |
|---|---|
| Obsah: | 3,50 kg |
| EAN: | 3182550877831 |
| Výrobce č. | 50103 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | koťátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst, kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, pšeničné lepkové krmivo, lignocelulóza, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, hydrolizovaná drůběží bílkovina, kukuřičná krmná mouka, rýže, kukuřice, kukuřičné glutenové krmivo, sušená řepná dužina, minerály, sójový olej, produkty z kvasnic, psyllium (slupky a semínka), rybí olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (Zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,27 %, olej z řas Schizochytrium sp. (Zdroj DHA), moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 34 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 12 % |
| surový popel | 7,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 9,8 % |
| vápník | 1,04 % |
| fosfor | 0,95 % |
| omega 3 (DHA) | 0,14 % |
| vitamín E | 420 mg |
| vitamín C | 180 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 32 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,2 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 41 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 128 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,04 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Kitten Sterilised (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování