Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy, 500 g
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata yorkshirských teriérů do 10. měsíce života
134,64 Kč 150,00 Kč -10%
(269,28 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
-
Royal Canin
Yorkshire Terrier Adult 8+
Kompletní krmivo speciálně pro starší yorkshirské teriéry od 8 let
629,00 Kč(209,67 Kč / kg) -
Royal Canin
Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g
Mokré krmivo pro dospělé yorkshirské teriéry od 10. měsíce života
314,46 Kč 350,00 Kč(308,29 Kč / kg) -
Royal Canin
Yorkshire Terrier Puppy
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata yorkshirských teriérů do 10. měsíce života
134,64 Kč 150,00 Kč(269,28 Kč / kg)
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Pravidelné trávení
- Zdravá pokožka a krásná srst
-
jorkšírský teriér
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy?
- Podpora přirozené obranyschopnosti
- Zdravé trávení
- Zdravá pokožka a krásná srst

Proč speciální krmivo pro štěňata yorkshirských teriérů?
Růst je důležitou etapou v životě štěněte. Proto je důležité poskytovat Vašemu štěněti od samého začátku živiny, které přispívají k optimálnímu zdraví. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy je vhodné pro štěňata yorkshirských teriérů do 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby tohoto plemene. Toto kvalitní suché krmivo obsahuje všechny živiny, které štěně yorkshirského teriéra potřebuje pro zdravý růst.

Během růstové fáze se postupně vyvíjí imunitní systém štěněte. ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů s vitaminem E, který podporuje přirozenou obranyschopnost štěněte yorkshirského teriéra. Suché krmivo navíc obsahuje speciální kombinaci živin a kvalitních proteinů, které podporují správnou funkci trávení a zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. To následně přispívá ke kvalitní stolici. Tato exkluzivní receptura zároveň pomáhá posilovat ochrannou bariéru pokožky Vašeho psa, což přispívá k udržení zdravé pokožky.

Granule ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy jsou navíc speciálně přizpůsobené. Štěňata yorkshirských teriérů mají citlivé mléčné zuby a krátkou čelist, proto mohou mít potíže s uchopením a žvýkáním krmiva. Z tohoto důvodu byly granule ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy navrženy a přizpůsobeny tvaru čelisti Vašeho štěněte, aby je mohlo snadněji přijímat. Tvar granulí zároveň podporuje důkladné rozžvýkání před spolknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám a životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Puppy poskytujete svému štěněti vysoce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 2 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 49 |
| 3 | 54 |
| 4 | 55 |
| 5 | 55 |
| 6 | 48 |
| 7 | 40 |
| 8 | 39 |
| 9 | 39 |
| 10 | 39 |
| 11 | Yorkshire Adult |
► při cílové hmotnosti 3 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 63 |
| 3 | 71 |
| 4 | 75 |
| 5 | 75 |
| 6 | 68 |
| 7 | 61 |
| 8 | 54 |
| 9 | 54 |
| 10 | 53 |
| 11 | Yorkshire Adult |
► při cílové hmotnosti 4 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 78 |
| 3 | 88 |
| 4 | 92 |
| 5 | 93 |
| 6 | 84 |
| 7 | 75 |
| 8 | 67 |
| 9 | 66 |
| 10 | 65 |
| 11 | Yorkshire Adult |
| Produkt č. | ROC-3330 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 3182550743464 |
| Výrobce č. | 3330 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřičná mouka, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), sójový olej, rybí olej, produkty z kvasnic, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 29 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,7 % |
| omega 6 | 3,8 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 590 mg |
| biotin | 3 mg |
| železo (3b103) | 39 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 51 mg |
| zinek (3b603/3b605/b606) | 106 mg |
| selen (3b801/3b811/b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování