Royal Canin Pomeranian Adult Mousse 12x85g, 1.020 g
Mokré krmivo Mousse pro trpasličí špice (> 8 měsíců)
380,00 Kč
(372,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora kostí a kloubů
- Podporuje zdravou pokožku a srst
- Může přispět ke zdravému trávení
-
pomeranian
Popis

Proč zvolit mokré krmivo ROYAL CANIN Pomeranian?
- Podpora kostí a kloubů
- Podporuje zdraví kůže a srsti
- Může přispět ke zdravému trávení

Mokré krmivo ROYAL CANIN® Pomeranian bylo speciálně vyvinuto pro výživové potřeby tohoto plemene. Díky jemné textuře ve formě pěny je přizpůsobeno tak, aby jej Váš pomeranian mohl snadno přijímat svým malým čenichem. Receptura je obohacena o omega-6 mastné kyseliny, které mohou podporovat zdraví kůže a srsti.

Mokré krmivo dále obsahuje upravený obsah minerálních látek a je obohaceno o EPA a DHA pro podporu kostí a kloubů. Produkt obsahuje vysoce stravitelné živiny, které mohou příznivě ovlivnit trávení a přispět k optimální konzistenci stolice. Další výhodou jsou praktické kapsičky, díky kterým zůstává mokré krmivo vždy čerstvé a chutné.

Pro podporu optimální výživy Vašeho pomeraniana lze kombinovat suché i mokré krmivo. Zatímco suché krmivo se vyznačuje vysokou koncentrací živin a díky mechanickému obrušování při žvýkání může podporovat dentální hygienu, mokré krmivo boduje vysokým obsahem vlhkosti. To může podpořit například zdraví močových cest a kontrolu hmotnosti. Mokré krmivo je navíc mnoha psy velmi dobře přijímáno a představuje vítané zpestření oproti suchému krmivu.

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí důkladným procesem kontroly kvality, aby byla zajištěna jejich maximální kvalita. To znamená, že s ROYAL CANIN Pomeranian Adult Mousse poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
- Cílová hmotnost 1 kg: 1 1/2 kapsičky
- Cílová hmotnost 2 kg: 2 kapsičky
- Cílová hmotnost 3 kg: 3 kapsičky
Kombinované krmení s kapsičkou + suchým krmivem ROYAL CANIN Pomeranian Adult:
- Cílová hmotnost 1 kg: 1/2 kapsičky + 17 g
- Cílová hmotnost 2 kg: 1 kapsička + 26 g
- Cílová hmotnost 3 kg: 1 kapsička + 42 g
| Produkt č. | ROC-1159 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579013748 |
| Výrobce č. | 1159 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, oleje a tuky, minerály
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 8,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1 % |
| obsah tuku | 5,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2,1 % |
| vlhkost | 79,3 % |
| EPA/DHA | 0,12 % |
| omega 6 | 1,6 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| železo (3b103) | 2 mg |
| jód (3b202) | 0,16 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,3 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 0,7 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 7 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Pomeranian Adult Mousse 12x85g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování