Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata anglických nebo amerických kokršpanělů do 12 měsíců
561,70 Kč 629,00 Kč -11%
(187,23 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje funkci srdce
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
- Krásná srst
-
kokršpaněl
Popis

Během růstové fáze je obzvláště důležité zajistit štěněti přísun živin, které optimálně podporují jeho vývoj. ROYAL CANIN Cocker Puppy je vhodné pro anglické a americké kokršpaněly do 12 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno jejich specifickým potřebám.

Proč speciální krmivo pro štěňata kokršpaněla?
Růst je pro štěně kokršpaněla důležitou životní etapou – je to období nových zkušeností a tělesných změn. Během této důležité fáze růstu se postupně vyvíjí imunitní systém Vašeho štěněte.

ROYAL CANIN Cocker Puppy je vhodné pro štěňata do 12 měsíců věku a obsahuje komplex antioxidantů – včetně vitamínu E – pro podporu přirozené obranyschopnosti Vašeho štěněte. Receptura ROYAL CANIN Cocker Puppy navíc obsahuje řadu živin, které podporují ochrannou bariéru pokožky Vašeho štěněte a zdraví pokožky obecně. Obohacení o EPA, DHA, vitamín A a brutnákový olej zároveň pomáhá pečovat o srst Vašeho štěněte.

ROYAL CANIN Cocker Puppy dále obsahuje kombinaci živin s vysoce kvalitními bílkovinami (L.I.P.) a prebiotiky (FOS), které podporují trávení Vašeho štěněte a pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. Krmivo je navíc speciálně přizpůsobeno potřebám plemene kokršpaněl.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Cocker Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► při cílové hmotnosti 10 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 150 |
| 3 | 177 |
| 4 | 188 |
| 6 | 190 |
| 8 | 154 |
| 10 | 136 |
► při cílové hmotnosti 12 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 171 |
| 3 | 201 |
| 4 | 214 |
| 6 | 217 |
| 8 | 176 |
| 10 | 156 |
► při cílové hmotnosti 16 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 209 |
| 3 | 247 |
| 4 | 266 |
| 6 | 271 |
| 8 | 234 |
| 10 | 195 |
| 12 | 192 |
| Produkt č. | ROC-3963 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550813211 |
| Výrobce č. | 3963 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, pšenice, pšeničná mouka, rýže, kukuřičný lepek, kukuřičná mouka, rybí olej, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), sójový olej, produkty z kvasnic, 0,5 % fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 32 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,7 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 590 mg |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 96 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Cocker Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování