Suché krmivo pro mladé psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Velikost Typ balení
Filtr

Junioři: 7 produktů

Rinti TR Max-i-mum grainfree 12kg

Rinti TR Max-​i-​mum grainfree 12kg, Hovězí (12 kg)

  • Vyvážené krmivo
  • 70 % masa a vnitřností
  • 30 % zeleniny
1 499,00 Kč (124,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Belcando® Junior Poultry bez obilovin

Belcando® Junior Poultry bez obilovin, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro mladé psy od 4. měsíce života
  • Bez sóji, mléka a obilovin
  • Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervačních látek
1 999,00 Kč (159,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 23. října

Belcando® Junior Maxi

Belcando® Junior Maxi, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro mladé psy velkých plemen
  • Od 4. měsíce života
  • S drůbežím masem a rýží
1 549,00 Kč (123,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Royal Canin Giant Junior

Royal Canin Giant Junior, 15 kg

  • Podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat
  • Díky upravenému obsahu proteinů může podporovat rozvoj svalstva
  • Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
1 749,00 Kč (116,60 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Belcando® Junior jehněčí a rýže

Belcando® Junior jehněčí a rýže, 12,5 kg (12,50 kg)

  • Pro psy od 4. měsíce života
  • Pro střední a velká plemena
  • S jehněčím a rýží
1 749,00 Kč (139,92 Kč / kg)

Doprava zdarma do 23. října

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem

Pedigree Junior suché krmivo s drůbežím masem, 3 kg

  • Kompletní krmivo pro rostoucí psy
  • Velikost sousta
  • Bez umělých barviv a aromat
275,75 Kč 330,00 Kč (91,92 Kč / kg)

Doručení do 07. října

WOW JUNIOR drůbeží suché krmivo

WOW JUNIOR drůbeží suché krmivo, 6 kg

  • 33 % drůbežího a krůtího proteinu
  • Pro štěňata od 2 do 12 měsíců
  • Bez obilovin a umělých přísad
999,00 Kč (166,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října