Suché krmivo pro citlivé psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Sensitive: 3 produkty

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo

Happy Dog Supreme Sensible Montana suché krmivo, 10 kg

  • Pro psy s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a bramborami
  • S nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin
1 499,00 Kč (149,90 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

VetLine Hypoallergenic suché krmivo pro psy

WOLFSBLUT VetLine Hypoallergenic suché krmivo pro psy, 2 kg

  • Monoprotein
  • Pouze 2 zdroje sacharidů
  • Bez obilovin
659,00 Kč (329,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Max-i-mum Adult kuře 50%

Rinti Max-​i-​mum Adult kuře 50%, 4 kg

  • Suché krmivo s 50% podílem masa
  • Receptura odpovídající potřebám druhu a vyvážené složení
  • Bez obilovin
529,00 Kč (132,25 Kč / kg)

Doručení do 18. listopadu