Royal Canin French Bulldog Puppy, 1 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata francouzských buldočků do 12 měsíců
224,55 Kč 250,00 Kč -10%
(224,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje zdravou kůži
-
francouzský buldoček
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN French Bulldog Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje zdravou kůži

Proč speciální krmivo pro štěňata francouzského buldočka?
Růst je důležitou fází v životě štěněte. Proto je důležité dodávat Vašemu štěněti od začátku živiny, které přispívají k optimálnímu zdraví. ROYAL CANIN French Bulldog Puppy je vhodné pro štěňata francouzského buldočka do 12 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám tohoto plemene. Během této klíčové fáze prochází Vaše štěně fyzickými změnami a objevuje nové podněty. Postupně se vyvíjí také jeho imunitní systém.

ROYAL CANIN French Bulldog Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, který podporuje přirozenou obranyschopnost Vašeho štěněte v období jejího vývoje. Francouzští buldočci mívají zpravidla citlivou kůži. Exkluzivní receptura ROYAL CANIN French Bulldog Puppy pomáhá posilovat bariérovou funkci kůže Vašeho francouzského buldočka – a tím přispívá k udržení dobrého zdraví kůže Vašeho psa.
ROYAL CANIN French Bulldog Puppy obsahuje také speciální kombinaci živin s kvalitními bílkovinami. Ty byly cíleně vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Obsahuje také prebiotika, která pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry, a tím podporují dobrou kvalitu stolice.

Granule ROYAL CANIN French Bulldog Puppy jsou navíc vytvořené na míru. Štěňata francouzského buldočka mají citlivé mléčné zuby a brachycefalickou čelist, proto mohou mít potíže s uchopením a žvýkáním krmiva. Z tohoto důvodu byly granule ROYAL CANIN French Bulldog Puppy speciálně vyvinuty a přizpůsobeny tvaru čelisti Vašeho štěněte, aby je mohlo snadněji uchopit. Tvar granule zároveň podporuje žvýkání před polknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN French Bulldog Puppy nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 8 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 122 |
| 3 | 143 |
| 4 | 152 |
| 5 | 154 |
| 6 | 153 |
| 7 | 138 |
| 9 | 110 |
| 11 | French Bulldog Adult |
| 12 | French Bulldog Adult |
► při cílové hmotnosti 10 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 144 |
| 3 | 169 |
| 4 | 180 |
| 5 | 183 |
| 6 | 182 |
| 7 | 165 |
| 9 | 131 |
| 11 | 129 |
| 12 | French Bulldog Adult |
► při cílové hmotnosti 14 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 182 |
| 3 | 215 |
| 4 | 230 |
| 5 | 235 |
| 6 | 234 |
| 7 | 217 |
| 9 | 185 |
| 11 | 166 |
| 12 | French Bulldog Adult |
| Produkt č. | ROC-3861 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 3182550765220 |
| Výrobce č. | 3861 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, pšenice, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, sušený vepřový protein, minerály, sójový olej, rybí olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,2 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 31.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 630 mg |
| železo (3b103) | 41 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 137 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin French Bulldog Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování