Royal Canin Joint & Ageing Chews Adult Supplements, 240 g
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč -6%
(1 769,54 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements
Doplňkové krmivo pro štěňata od 6 měsíců
329,79 Kč 350,00 Kč(3 297,90 Kč / kg) -
Royal Canin
Digestion Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
329,79 Kč 350,00 Kč(2 061,19 Kč / kg) -
Royal Canin
Joint & Ageing Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč(1 769,54 Kč / kg)
Vlastnosti
- Pomáhá podporovat komfort kloubů a zdravé stárnutí
- Obsahuje slávku zelenoústou, lykopen, EPA a DHA
- Prokazatelné výsledky: 89 % chovatelů je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složení
Popis


- Pomáhá podporovat komfort kloubů a zdravé stárnutí
- Obsahuje slávku zelenoústou, lykopen, EPA a DHA
- Prokazatelné výsledky: 89 % majitelů domácích mazlíčků je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složky
*Interní studie ROYAL CANIN®
Věděli jste?
U starších psů dochází k opotřebení kloubů, které může omezovat
pohyblivost a komfort. Proto je důležité podporovat zdraví kloubů včas a zajistit, aby Váš pes zůstal déle aktivní a spokojený.

VĚDECKY OVĚŘENÉ SLOŽKY
• Slávka zelenoústá: podporuje zdraví chrupavek.
• Mastné kyseliny EPA a DHA: podporují správnou funkci kloubů.
• Vitaminy C a E: podporují zdravý proces stárnutí.
DOPLŇTE KRMNOU RUTINU SVÉHO PSA
ROYAL CANIN® JOINT & AGEING CHEWS ADULT SUPPLEMENTS lze snadno zařadit do každodenního režimu a podporují zdravé stárnutí i správnou funkci kloubů. Váš pes tak může pokračovat ve své běžné stravě a zároveň získá cílenou podporu pro své zdraví.

• Vhodné pro dospělé psy.
• Pamlsky ke žvýkání lze podávat denně jako doplněk běžné stravy Vašeho psa.
OBJEVTE CELÝ SORTIMENT KAŽDODENNÍCH FUNKČNÍCH PAMLSKŮ

Naše doplňková krmiva přizpůsobují výživu Vašeho domácího mazlíčka jeho individuálním potřebám:
• SKIN & COAT CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: podpora pokožky a srsti.
• DIGESTION CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: podpora vyváženého střevního mikrobiomu.
• IMMUNITY & DIGESTION CHEWS PUPPY SUPPLEMENTS: podpora zdravého trávení a kvality stolice.
PROČ ZVOLIT PRO SVÉ DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKO PRÁVĚ ROYAL CANIN®?
55+ LET ODBORNÝCH ZNALOSTÍ ROYAL CANIN® V OBLASTI ZDRAVÍ A VÝŽIVY DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ
Každá jedinečná vlastnost má jedinečné potřeby
Již více než 55 let společnost Royal Canin vědecky sleduje kočky a psy, aby lépe porozuměla jejich individuálním zdravotním potřebám.
Specifické potřeby, precizní výživa
| Produkt č. | ROC-R471815 |
|---|---|
| Obsah: | 240 g |
| EAN: | 3182551063677 |
| Výrobce č. | R471815 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát) |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
sušený drůbeží protein, pšeničná mouka, glycerin, rýžová mouka, moučka z mořského zooplanktonu, 8 % sušená rajčatová dužina, Schizochytrium sp. olej z řas[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, 1,4 % novozélandské zelené mušle, celulóza v prášku, minerály
- Zdroj EPA+DHA
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 19,6 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| surové oleje a tuky | 9,2 % |
| surový popel | 9,9 % |
| vlhkost | 18 % |
| EPA/DHA | 3 % |
| energetická/kalorická hodnota | 3.131 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín C | 7.900 mg |
| vitamín e | 12.660 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 8,1 g |
| konzervanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Joint & Ageing Chews Adult Supplements (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování