Royal Canin Digestion Chews Adult Supplements, 160 g
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
329,79 Kč 350,00 Kč -6%
(2 061,19 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements
Doplňkové krmivo pro štěňata od 6 měsíců
329,79 Kč 350,00 Kč(3 297,90 Kč / kg) -
Royal Canin
Digestion Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
329,79 Kč 350,00 Kč(2 061,19 Kč / kg) -
Royal Canin
Joint & Ageing Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč(1 769,54 Kč / kg)
Vlastnosti
- Podporuje zdravé trávení
- Obsahuje prebiotika a postbiotika
- Prokazatelné výsledky: 84 % chovatelů je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složky
Popis


- Podporuje zdravé trávení
- Obsahuje prebiotika a postbiotika
- Prokazatelné výsledky: 84 % majitelů domácích mazlíčků je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složky
*Interní studie společnosti ROYAL CANIN®
Věděli jste?
Zdravá střeva jsou pro pohodu Vašeho psa nepostradatelná.
Podpora trávení pomáhá udržovat střevní mikrobiom v rovnováze, zlepšovat trávení a podporovat vstřebávání živin, takže zdraví Vašeho psa je podporováno zevnitř.

VĚDECKY OVĚŘENÉ SLOŽKY
• Beta-glukany (postbiotika): pro podporu zdravého trávení a kvality stolice.
• Prebiotika: pro podporu vyváženého střevního mikrobiomu.
DOPLŇTE KRMNOU RUTINU SVÉHO PSA
ROYAL CANIN® DIGESTION CHEWS ADULT SUPPLEMENTS lze snadno zařadit do každodenního krmení a podporují zdravé trávení i vyvážený střevní mikrobiom Vašeho psa. Váš pes si tak může zachovat své běžné stravovací návyky a zároveň získá cílenou podporu pro své zdraví.

• Vhodné pro dospělé psy.
• Žvýkací pamlsky lze podávat denně jako doplněk běžné stravy Vašeho psa.
OBJEVTE CELÝ SORTIMENT KAŽDODENNÍCH ZDRAVÝCH ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ

Naše doplňková krmiva dělají výživu Vašeho domácího mazlíčka stejně jedinečnou, jako je on sám:
• SKIN & COAT CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: pro podporu pokožky a srsti.
• IMMUNITY & DIGESTION CHEWS PUPPY SUPPLEMENTS: pro podporu zdravého trávení a kvality stolice.
• JOINT & AGEING CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: pro podporu správné funkce kloubů.
PROČ SI PRO SVÉHO MAZLÍČKA VYBRAT ROYAL CANIN®?
55+ LET ODBORNÝCH ZNALOSTÍ V OBLASTI ZDRAVÍ A VÝŽIVY DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ ROYAL CANIN®
Každá jedinečná vlastnost má jedinečné potřeby
Již více než 55 let společnost Royal Canin vědecky zkoumá kočky a psy, aby lépe porozuměla jejich individuálním zdravotním potřebám.
Specifické potřeby, precizní výživa
| Produkt č. | ROC-R471809 |
|---|---|
| Obsah: | 160 g |
| EAN: | 3182551063592 |
| Výrobce č. | R471809 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
pšeničná mouka, sušený drůbeží protein, pšeničná krmná mouka, glycerin, droždí (mannan oligosacharidy, 2,9 % beta glukany), celulóza v prášku, hydrolyzované živočišné bílkoviny, fruktooligosacharidy, živočišný tuk, Yucca Schidigera šťáva
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 18,8 % |
| surová vláknina | 7,6 % |
| surové oleje a tuky | 3,9 % |
| surový popel | 5,1 % |
| vlhkost | 18 % |
| energetická/kalorická hodnota | 2.657 kcal |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 8,1 g |
| konzervanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestion Chews Adult Supplements (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování