Royal Canin Training Treats, 110 g
Doplňkové krmivo pro psy
85,18 Kč 100,00 Kč -15%
(774,36 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Méně než 3 kalorie na kus
- Obsahují DHA a vitaminy C a E
- Chutné odměnové pamlsky, ideální pro trénink
- Vědecky ověřené složení
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Pozitivní motivace je klíčem k efektivnímu tréninku. Proto jsme vyvinuli ROYAL CANIN® TRAINING TREATS – ideální kombinaci chuti a výživy pro odměňování pokroků Vašeho psa v každé životní fázi.
Na základě více než 55 let výzkumu a pozorování v oblasti výživy psů:
ROYAL CANIN® TRAINING TREATS obsahují speciální kombinaci vědecky podložených ingrediencí, která vychází z více než 55 let výzkumu a pozorování v oblasti výživy psů. Ať už svého psa učíte základní povely nebo pokročilé triky, ROYAL CANIN® TRAINING TREATS nabízejí ideální rovnováhu mezi chutí a výživou.

Nízkokalorické odměny podporující zdraví mozku
DHA, vitamíny C a E: Podporují zdravou funkci mozku a zlepšují schopnost učení i soustředění od štěněcího věku až po stáří.
Méně než 3 kalorie na kus: Vyvinuto tak, aby podporovalo zdraví Vašeho psa a zároveň odměňovalo správné chování.

PROČ ZVOLIT ROYAL CANIN PRO SVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA?

- Méně než 3 kalorie na kus
- Obsahují DHA a vitamíny C a E
- Chutné odměny ideální pro trénink
- Vědecky ověřené složení
Každá jedinečná schopnost má jedinečné potřeby
Již více než 55 let společnost ROYAL CANIN vědecky zkoumá kočky a psy, aby lépe porozuměla jejich zdravotním potřebám.
| Produkt č. | ROC-R4718181 |
|---|---|
| Obsah: | 110 g |
| EAN: | 3182551063714 |
| Výrobce č. | R4718181 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
rýžová mouka, sušený drůbeží protein, glycerin, pšeničná mouka, pšeničný lepek, celulóza v prášku, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, Schizochytrium sp. olej z řas[1]
- Zdroj DHA
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 20 % |
| surová vláknina | 3,8 % |
| surové oleje a tuky | 2,9 % |
| surový popel | 4,2 % |
| vlhkost | 18 % |
| DHA (kyselina dokosahexaenová) | 0,12 % |
| energetická/kalorická hodnota | 2.890 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín C | 530 mg |
| vitamín e | 500 mg |
| konzervanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Training Treats (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování