Royal Canin Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements, 100 g
Doplňkové krmivo pro štěňata od 6 měsíců
329,79 Kč 350,00 Kč -6%
(3 297,90 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements
Doplňkové krmivo pro štěňata od 6 měsíců
329,79 Kč 350,00 Kč(3 297,90 Kč / kg) -
Royal Canin
Digestion Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
329,79 Kč 350,00 Kč(2 061,19 Kč / kg) -
Royal Canin
Joint & Ageing Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč(1 769,54 Kč / kg)
Vlastnosti
- Pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost a zdravé trávení
- Obsahuje prebiotika a vitaminy C a E
- Prokazatelné výsledky: 83 % chovatelů je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složení
Popis


- Pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost a zdravé trávení
- Obsahuje prebiotika a vitaminy C a E
- Prokazatelné výsledky: 83 % majitelů domácích mazlíčků je s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složky
*Interní studie ROYAL CANIN®
Věděli jste?
Trávicí systém štěňat se stále vyvíjí a vyžaduje zvláštní péči. Podpora vyváženého střevního prostředí již od raného věku přispívá k lepšímu trávení, vstřebávání živin a celkově zdravějšímu růstu během tohoto důležitého období.

VĚDECKY OVĚŘENÉ SLOŽKY
• Beta-glukany (postbiotika): pro podporu zdravého trávení a kvality stolice.
• Prebiotika: pro podporu vyváženého střevního mikrobiomu.
• Vitaminy C a E: pro podporu přirozené obranyschopnosti a zdraví buněk.
DOPLŇTE KRMNOU RUTINU SVÉHO PSA
ROYAL CANIN® IMMUNITY & DIGESTION CHEWS PUPPY SUPPLEMENTS lze snadno zařadit do každodenní rutiny a podporují přirozenou obranyschopnost i zdravé trávení Vašeho psa. Díky tomu může Váš pes pokračovat ve své běžné stravě a zároveň získá cílenou podporu zdraví.

KDY A JAK TENTO PRODUKT POUŽÍVAT?
• Vhodné pro štěňata od 6 měsíců věku.
• Žvýkací pamlsky lze podávat denně jako doplněk běžné stravy Vašeho štěněte.

Najděte správný čas pro změnu krmiva
OBJEVTE CELOU ŘADU KAŽDODENNÍCH ZDRAVÝCH ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ

Naše doplňková krmiva dělají výživu Vašeho domácího mazlíčka stejně jedinečnou, jako je on sám:
• SKIN & COAT CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: pro podporu pokožky a srsti.
• DIGESTION CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: pro podporu vyváženého střevního mikrobiomu.
• JOINT & AGEING CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: pro podporu funkce kloubů.
PROČ SI PRO SVÉ ZVÍŘE VYBRAT PRÁVĚ ROYAL CANIN®?
55+ LET ZKUŠENOSTÍ ROYAL CANIN® V OBLASTI ZDRAVÍ A VÝŽIVY DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ
Každá jedinečná vlastnost má své specifické potřeby
Již více než 55 let společnost Royal Canin vědecky sleduje kočky a psy, aby lépe porozuměla jejich individuálním potřebám v oblasti zdraví.
Specifické potřeby, precizní výživa
| Produkt č. | ROC-R471804 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 3182551063554 |
| Výrobce č. | R471804 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
sušený drůbeží protein, rýžová mouka, glycerin, pšeničná krmná mouka, droždí (mannan oligosacharidy, 4,7 % beta glukany), celulóza v prášku, pšeničná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, minerály, fruktooligosacharidy
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 18,2 % |
| surová vláknina | 8 % |
| surové oleje a tuky | 4 % |
| surový popel | 5,6 % |
| vlhkost | 18 % |
| energetická/kalorická hodnota | 2.619 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín C | 480 mg |
| vitamín e | 450 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 8,1 g |
| konzervanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování