Royal Canin Skin & Coat Chews Adult Supplements, 240 g
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč -6%
(1 769,54 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Royal Canin
Immunity & Digestion Chews Puppy Supplements
Doplňkové krmivo pro štěňata od 6 měsíců
329,79 Kč 350,00 Kč(3 297,90 Kč / kg) -
Royal Canin
Digestion Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
329,79 Kč 350,00 Kč(2 061,19 Kč / kg) -
Royal Canin
Skin & Coat Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč(1 769,54 Kč / kg) -
Royal Canin
Joint & Ageing Chews Adult Supplements
Doplňkové krmivo pro dospělé psy
424,69 Kč 450,00 Kč(1 769,54 Kč / kg)
Vlastnosti
- Pomáhá udržovat zdravou pokožku a krásnou srst
- Obsahuje vitaminy a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny
- Prokazatelné výsledky: 86 % chovatelů je s produktem spokojeno
- Vědecky ověřené složení
Popis


- Pomáhá udržovat zdravou pokožku a krásnou srst
- Obsahuje vitamíny a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny
- Prokazatelné výsledky: 86 % majitelů domácích mazlíčků bylo s produktem spokojeno*
- Vědecky ověřené složení
*Interní studie společnosti ROYAL CANIN®
Věděli jste?
Kůže psa je jeho největším orgánem a představuje hlavní ochranu proti vnějším vlivům. Správná výživa podporuje silnou kožní bariéru a pečuje o srst, aby bylo zajištěno zdraví a pohoda Vašeho psa.

VĚDECKY OVĚŘENÉ SLOŽENÍ
• Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny: podporují zdraví pokožky a srsti.
• Zinek a GLA: podporují ochrannou funkci pokožky.
• Směs vitamínů: přispívá ke zdravé obnově kožních buněk.
DOPLŇTE KRMNOU RUTINU SVÉHO PSA
ROYAL CANIN® SKIN & COAT CHEWS ADULT SUPPLEMENTS lze snadno zařadit do každodenního krmení a podporují zdraví pokožky i krásnou srst. Váš pes tak může pokračovat ve své běžné stravě a zároveň získá cílenou podporu pro své zdraví.

• Vhodné pro dospělé psy.
• Žvýkací pamlsky lze podávat každý den jako doplněk běžné stravy Vašeho psa.
OBJEVTE CELÝ SORTIMENT KAŽDODENNÍCH FUNKČNÍCH ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ

Naše doplňková krmiva přizpůsobují výživu Vašeho domácího mazlíčka jeho individuálním potřebám:
• JOINT & AGEING CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: podpora funkce kloubů.
• DIGESTION CHEWS ADULT SUPPLEMENTS: podpora vyváženého střevního mikrobiomu.
• IMMUNITY & DIGESTION CHEWS PUPPY SUPPLEMENTS: podpora zdravého trávení a kvality stolice.
PROČ ZVOLIT PRO SVÉ ZVÍŘE PRÁVĚ ROYAL CANIN®?
55+ LET ODBORNÝCH ZNALOSTÍ ROYAL CANIN® V OBLASTI ZDRAVÍ A VÝŽIVY DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ
Každá jedinečná vlastnost přináší jedinečné potřeby
Již více než 55 let společnost Royal Canin vědecky zkoumá kočky a psy, aby lépe porozuměla jejich individuálním zdravotním potřebám.
Specifické potřeby, přesně přizpůsobená výživa
| Produkt č. | ROC-R471812 |
|---|---|
| Obsah: | 240 g |
| EAN: | 3182551063622 |
| Výrobce č. | R471812 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | OTHER |
Složení
sušený drůbeží protein, pšeničná mouka, glycerin, brutnákový olej, mletá lněná semínka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, celulóza v prášku
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 25,3 % |
| surová vláknina | 3,1 % |
| surové oleje a tuky | 10,1 % |
| surový popel | 6,6 % |
| vlhkost | 18 % |
| omega 3 | 0,88 % |
| omega 6 | 3,86 % |
| kyselina gama-linolenová | 0,89 % |
| energetická/kalorická hodnota | 3.196 kcal |
Výživové přísady
| Složení | |
|---|---|
| kyselina nikotinová | 3.500 mg |
| D-pantothenát vápenatý (3a841) | 3.750 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého (3b605) | 186 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 8,1 g |
| konzervanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Skin & Coat Chews Adult Supplements (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování