Royal Canin Cavalier King Charles Puppy, 1,50 kg
Kompletní krmivo pro štěňata Cavalier King Charles španělů do 10 měsíců
449,32 Kč 500,00 Kč -10%
(299,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Podpora funkce srdce
- Zdravé trávení
-
kavalír King Charles španěl
Popis

Proč ROYAL CANIN Cavalier King Charles Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Podporuje správnou funkci srdce
- Podporuje zdravé trávení

Proč speciální krmivo pro štěňata Cavalier King Charles španěla?
Růst je důležitou etapou v životě štěněte Cavalier King Charles španěla. Je to období tělesných změn, nových objevů a nových zkušeností. V této klíčové fázi se postupně vyvíjí imunitní systém štěněte. Proto je důležité vybrat krmivo, které Vašemu psovi poskytne živiny podporující optimální zdraví. Suché krmivo ROYAL CANIN Cavalier King Charles Puppy je vhodné pro štěňata do 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto tak, aby pokrylo všechny nutriční potřeby rostoucího štěněte.

Krmivo pro štěňata obsahuje patentovaný komplex antioxidantů – včetně esenciálního vitamínu E, který podporuje přirozenou obranyschopnost štěňat během vývoje imunitního systému. ROYAL CANIN Cavalier King Charles Puppy je obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a přizpůsobený obsah minerálních látek. Suché krmivo tak obsahuje všechny živiny potřebné pro podporu správné funkce srdce.
Patří mezi ně například taurin – aminokyselina podporující svalovou funkci srdce, a L-karnitin, který podporuje metabolismus tuků. Tato receptura se vyznačuje speciální kombinací živin s vysoce kvalitními bílkovinami (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Obsahuje také prebiotika, která pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry, což přispívá ke kvalitní stolici.


Krmivo pro štěňata navíc obsahuje exkluzivní krokety na míru, které byly speciálně vyvinuty pro štěňata Cavalier King Charles španěla. Jejich speciální receptura obsahuje látky vázající vápník, které mohou pomoci omezit tvorbu zubního kamene.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Cavalier King Charles Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► při cílové hmotnosti 5 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 95 |
| 3 | 108 |
| 4 | 113 |
| 5 | 113 |
| 6 | 102 |
| 7 | 92 |
| 8 | 81 |
| 9 | 81 |
| 10 | 80 |
| 11 | Cavalier KC Adult |
► při cílové hmotnosti 7 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 115 |
| 3 | 136 |
| 4 | 144 |
| 5 | 146 |
| 6 | 144 |
| 7 | 130 |
| 8 | 117 |
| 9 | 104 |
| 10 | 103 |
| 11 | Cavalier KC Adult |
► při cílové hmotnosti 8 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 127 |
| 3 | 149 |
| 4 | 158 |
| 5 | 160 |
| 6 | 159 |
| 7 | 144 |
| 8 | 129 |
| 9 | 115 |
| 10 | 114 |
| 11 | Cavalier KC Adult |
| Produkt č. | ROC-3972 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550813051 |
| Výrobce č. | 3972 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], řepné řízky, kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), rybí olej, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,5 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 630 mg |
| taurin | 2,2 g |
| L-karnitin | 400 mg |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 50 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 104 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Cavalier King Charles Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování