Royal Canin Rottweiler Puppy, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata rotvajlerů do 18. měsíce života
1 910,36 Kč 2 129,00 Kč -10%
(159,20 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora přirozené obranyschopnosti
- Vývoj svalů a kostí
- Zdravé trávení
-
rotvajler
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Rottweiler Puppy?
- Podpora přirozené obranyschopnosti organismu
- Podpora vývoje svalů a kostí
- Zdravé trávení

Proč speciální krmivo pro štěňata rotvajlera?
Období růstu je v životě štěněte mimořádně důležité. Právě v této fázi je zásadní dodávat mu prostřednictvím krmiva živiny, které mohou optimálně podpořit jeho vývoj. ROYAL CANIN Rottweiler Puppy je vhodné pro štěňata rotvajlera do 18 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na nutriční potřeby tohoto plemene.

Imunitní systém Vašeho štěněte se teprve postupně vyvíjí, a proto ROYAL CANIN Rottweiler Puppy obsahuje synergický komplex antioxidantů včetně vitaminu E. Tato exkluzivní receptura podporuje budování přirozené obranyschopnosti štěněte v této důležité životní fázi. Rotvajler je aktivní a sportovně založené plemeno s vysokou úrovní energie. Proto je důležité, aby krmivo podporovalo zdraví kloubů, kostí a svalů Vašeho štěněte.
Z tohoto důvodu obsahuje ROYAL CANIN Rottweiler Puppy L-karnitin, přizpůsobený obsah proteinů a také dostatečné množství vápníku a fosforu. ROYAL CANIN Rottweiler Puppy navíc obsahuje profil živin s vysoce kvalitními bílkovinami a prebiotickou vlákninou (FOS), které podporují zdravé trávení štěněte. Vysoce kvalitní protein byl speciálně vybrán pro svou vysokou stravitelnost. Tato receptura zároveň přispívá k udržení zdravé rovnováhy střevní mikroflóry, což podporuje kvalitní stolici.

Granule ROYAL CANIN Rottweiler Puppy jsou speciálně přizpůsobeny tomuto plemeni: velikost i tvar granulí byly navrženy tak, aby odpovídaly čelistem Vašeho štěněte a usnadnily mu příjem krmiva i žvýkání. Textura granulí podporuje důkladné kousání a pomáhá předcházet hltání.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Rottweiler Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti v dospělosti 40 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 295 |
| 3 | 383 |
| 4 | 422 |
| 6 | 553 |
| 8 | 562 |
| 10 | 526 |
| 12 | 462 |
► při cílové hmotnosti v dospělosti 45 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 307 |
| 3 | 404 |
| 4 | 447 |
| 6 | 604 |
| 8 | 650 |
| 10 | 608 |
| 12 | 506 |
► při cílové hmotnosti v dospělosti 50 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 360 |
| 3 | 448 |
| 4 | 489 |
| 6 | 654 |
| 8 | 706 |
| 10 | 665 |
| 12 | 583 |
| Produkt č. | ROC-3822 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550755351 |
| Výrobce č. | 3822 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničný lepek[1], kukuřičná mouka, kukuřice, živočišný tuk, sušený vepřový protein, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničná mouka, minerály, řepné řízky, rostlinná vlákna, sójový olej, rybí olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 31 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,9 % |
| vápník | 1,26 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 26.500 IE |
| vitamín D3 | 700 IE |
| vitamín E | 530 mg |
| L-karnitin | 300 mg |
| železo (3b103) | 41 mg |
| jód (3b201/202) | 4,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Rottweiler Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování