Royal Canin Dachshund Puppy, 1,50 kg
Kompletní krmivo pro štěňata jezevčíků do 10 měsíců
449,32 Kč 500,00 Kč -10%
(299,55 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Zdravé kosti a klouby
- Zdravé trávení
-
jezevčík
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Dachshund Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Zdravé kosti a klouby
- Zdravé trávení

Proč speciální krmivo pro štěňata jezevčíka?
Období růstu je pro štěně zásadní etapou života. Je to čas nových objevů, setkání i fyzických změn. Rostoucí štěňata potřebují specifický profil živin, a proto je velmi důležité zvolit správné krmivo.
ROYAL CANIN Dachshund Puppy je vhodné pro štěňata do 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto pro nutriční potřeby štěňat jezevčíka. Během růstu se imunitní systém Vašeho štěněte postupně vyvíjí.

Proto toto speciální krmivo obsahuje patentovaný komplex antioxidantů s vitamínem E, který podporuje přirozenou obranyschopnost štěněte. Štěňata zvědavě objevují svět kolem sebe, jsou velmi aktivní a potřebují dostatečný přísun kvalitních živin. Díky přizpůsobenému obsahu vápníku a fosforu podporuje ROYAL CANIN Dachshund Puppy zdravý vývoj kostí a kloubů štěněte jezevčíka.
Receptura tohoto speciálního krmiva navíc obsahuje kvalitní bílkoviny, které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Kombinace kvalitních bílkovin a prebiotik podporuje zdravé trávení štěňat tím, že pomáhá udržovat rovnováhu střevní mikroflóry.

ROYAL CANIN Dachshund Puppy nabízí granule přizpůsobené štěňatům jezevčíka. Receptura obsahuje lapače vápníku, které mohou pomoci snížit tvorbu zubního kamene a podpořit zdraví zubů štěňat.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Dachshund Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 3 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 67 |
| 3 | 75 |
| 4 | 79 |
| 5 | 79 |
| 6 | 71 |
| 7 | 64 |
| 8 | 57 |
| 9 | 56 |
| 10 | 56 |
| 11 | Dachshund Adult |
► při cílové hmotnosti 6 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 108 |
| 3 | 125 |
| 4 | 131 |
| 5 | 132 |
| 6 | 131 |
| 7 | 118 |
| 8 | 106 |
| 9 | 95 |
| 10 | 93 |
| 11 | Dachshund Adult |
► při cílové hmotnosti 10 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 153 |
| 3 | 180 |
| 4 | 191 |
| 5 | 195 |
| 6 | 194 |
| 7 | 175 |
| 8 | 157 |
| 9 | 140 |
| 10 | 139 |
| 11 | Dachshund Adult |
| Produkt č. | ROC-3221 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550722575 |
| Výrobce č. | 3221 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,5 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
| vápník | 1,26 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 27.000 IE |
| vitamín D3 | 700 IE |
| vitamín E | 550 mg |
| železo (3b103) | 40 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 52 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 110 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dachshund Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování