Royal Canin Mini Puppy v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro štěňata malých plemen psů do 10. měsíce
296,99 Kč 350,00 Kč -15%
(291,17 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jemná textura pro mléčné zuby
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti
- Podporuje vývoj mozku
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO ŠTĚNĚTE
MĚKKÁ TEXTURA PRO MLÉČNÉ ZUBY - Přizpůsobená velikost kousků, textura & chuť pro rostoucí štěňata velkých plemen.
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST - Vitaminy C a E pro podporu rozvoje silné přirozené obranyschopnosti.
VÝVOJ MOZKU - Omega-3 (DHA) pro podporu vývoje mozku a procesu učení.

VĚDĚLI JSTE?
Štěňata mohou potřebovat podporu pro svůj rychle se vyvíjející mozek.
V rané fázi růstu pro ně není osvojování nových dovedností vždy snadné. Úspěšné učení vyžaduje zdravý vývoj mozku.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zpříjemnit celý zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin

KDY BUDE VAŠE ŠTĚNĚ DOSPĚLÉ?
Až nastane správný čas, dalším krokem pro podporu pohody Vašeho
mladého dospělého psa bude přechod na krmivo pro dospělé psy.
OBEVTE NAŠI NABÍDKU KRMIV
PRO DOSPĚLÉ, ZDRAVÉ PSY
PSI VŠECH PLEMEN - Každé plemeno je jedinečné
PSI VŠECH VELIKOSTÍ - Pokrývá jejich každodenní potřeby
PSI S CITLIVOSTÍ - 1/3 psů má citlivé potřeby
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / Zajištění klimaticky šetrných ingrediencí / Nákup emisních kreditů / Optimalizace outbound logistiky / Formulace uhlíkově optimalizovaných receptur
*Více informací najdete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-4701 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008201 |
| Výrobce č. | 4701 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 8 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 6 % |
| surový popel | 1,9 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1 % |
| vlhkost | 79,2 % |
| vitamín E | 150 mg |
| vitamín C | 100 mg |
| omega 3 (DHA) | 0,045 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 140 IE |
| železo (3b103) | 5 mg |
| jód (3b202) | 0,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,4 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,5 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 15 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mini Puppy v omáčce 12x85 g (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování