Royal Canin German Shepherd Puppy, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata německých ovčáků do 15 měsíců
1 573,20 Kč 1 749,00 Kč -10%
(131,10 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje kosti a klouby
-
německý ovčák
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN German Shepherd Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Přispívá ke zdravému trávení
- Podporuje kosti & klouby

Růst je důležitou fází v životě štěněte. Proto je důležité dodávat Vašemu štěněti od začátku živiny, které přispívají k optimálnímu zdraví. ROYAL CANIN German Shepherd Puppy je vhodné pro štěňata německého ovčáka do 15 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám tohoto plemene. Kvalitní suché krmivo obsahuje všechny živiny, které štěně německého ovčáka potřebuje pro zdravý růst.
Během této klíčové fáze prochází Vaše štěně fyzickými změnami a objevuje nové podněty. Postupně se vyvíjí také jeho imunitní systém. ROYAL CANIN German Shepherd Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, který podporuje přirozenou obranyschopnost Vašeho štěněte v období jejího vývoje. Suché krmivo navíc obsahuje speciální kombinaci živin a kvalitních bílkovin, která podporuje zdravé trávení a zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. To přispívá k dobré kvalitě stolice.

Němečtí ovčáci jsou velcí, silní psi a zpravidla mají výrazné osvalení. Receptura ROYAL CANIN German Shepherd Puppy obsahuje upravený obsah bílkovin, který podporuje rozvoj svalové hmoty Vašeho štěněte. Suché krmivo navíc obsahuje speciální kombinaci Omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA). Tyto živiny podporují zdraví kostí a kloubů Vašeho rostoucího německého ovčáka.

Granule ROYAL CANIN German Shepherd Puppy jsou navíc vytvořené na míru. Štěňata německého ovčáka mají citlivé mléčné zuby a úzkou čelist, proto mohou mít potíže s uchopením a žvýkáním krmiva. Z tohoto důvodu byly granule ROYAL CANIN German Shepherd Puppy speciálně vyvinuty a přizpůsobeny tvaru čelisti Vašeho štěněte, aby je mohlo snadněji uchopit. Tvar granule zároveň podporuje žvýkání před polknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN German Shepherd Puppy nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 26 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 266 |
| 3 | 328 |
| 4 | 356 |
| 6 | 407 |
| 10 | 371 |
| 12 | 355 |
| 14 | 333 |
► při cílové hmotnosti 35 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 287 |
| 3 | 367 |
| 4 | 402 |
| 6 | 507 |
| 10 | 467 |
| 12 | 422 |
| 14 | 416 |
► při cílové hmotnosti 44 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva |
| 2 | 309 |
| 3 | 405 |
| 4 | 447 |
| 6 | 602 |
| 10 | 605 |
| 12 | 504 |
| 14 | 496 |
| Produkt č. | ROC-3212 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550724159 |
| Výrobce č. | 3212 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničný lepek[1], pšeničná mouka, kukuřičná mouka, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, rostlinná vlákna, rybí olej, minerály, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů (0,2 %) a beta-glukanů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,3 % |
| vápník | 1,26 % |
| fosfor | 1 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 620 mg |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 49 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 128 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin German Shepherd Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování