Royal Canin Maltese Adult, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší psy plemene Maltese od 10. měsíce života
430,00 Kč
(286,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Krásná srst
- Redukovaný zápach stolice
- Potěší i vybíravé psy
-
maltézský psík
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé maltézáčky?
- Krásná srst
- Omezení zápachu stolice
- Uspokojí i vybíravé psy

Maltézáčci jsou živí, milující a velmi inteligentní psi, kteří jsou skvělými společníky. Každé plemeno psa má jiné potřeby, a výživa by je měla zohledňovat pro podporu optimálního zdraví. ROYAL CANIN Maltese Adult je vhodné pro maltézáčky od 10. měsíce života a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám tohoto plemene. Toto krmivo pomáhá udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry. Díky tomu podporuje optimální trávení Vašeho psa a zároveň omezuje nepříjemný zápach stolice.

Pro podporu dlouhé srsti a citlivé pokožky maltézáčka byla vyvinuta speciální receptura. Díky obsahu vybraných aminokyselin a speciálních mastných kyselin získaných z brutnákového oleje a lněného semínka může podporovat krásnou srst a zdravou pokožku. ROYAL CANIN Maltese Adult je navíc obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují kosti a klouby Vašeho dospělého maltézáčka.

Granule tohoto suchého krmiva jsou přizpůsobeny specifickým potřebám tohoto plemene: maltézáčci mají úzkou čelist se silnými a širokými zuby. Aby bylo malému bílému pejskovi usnadněno přijímání granulí, byla jejich velikost a tvar speciálně upravena.
Maltézáčci mohou být při výběru krmiva velmi nároční. Potřebují chutnou výživu, a proto ROYAL CANIN Maltese Adult díky kombinaci výjimečných a kvalitních ingrediencí, kterým Váš pes jen těžko odolá, uspokojí i ty nejvybíravější psy.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Maltese Adult poskytujete svému maltézáčkovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 2 | 40 |
| 3 | 54 |
| 4 | 67 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 2 | 46 |
| 3 | 62 |
| 4 | 77 |
► vysoká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 2 | 52 |
| 3 | 71 |
| 4 | 88 |
| Produkt č. | ROC-3881 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550782203 |
| Výrobce č. | 3881 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, živočišný tuk, pšenice, sušený vepřový protein[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničný lepek[1], řepné řízky z čekanky, sójový olej, minerály, produkty z kvasnic, rybí olej, fruktooligosacharidy, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,2 % |
| omega 6 | 3,9 % |
| omega 3 | 0,7 % |
| EPA/DHA | 0,25 % |
| biotin | 3,2 mg |
| trifosforečnan pentasodný | 0,35 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 43 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 56 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 139 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maltese Adult (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování