Royal Canin Shih Tzu Puppy, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata shih-tzu do 10. měsíce života
426,84 Kč 480,00 Kč -11%
(284,56 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Pravidelné trávení
- Zdravá pokožka a krásná srst
-
shih-tzu
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Podpora zdravého trávení
- Zdravá pokožka a krásná srst

Proč speciální krmivo pro štěňata shih-tzu?
Růst je důležitou etapou života každého štěněte. Proto je důležité poskytovat Vašemu štěněti od samého začátku živiny, které podporují jeho optimální zdraví. ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy je vhodné pro štěňata shih-tzu do 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby tohoto plemene. Vysoce kvalitní suché krmivo obsahuje všechny živiny, které štěně shih-tzu potřebuje pro zdravý růst.

Během růstu se postupně vyvíjí imunitní systém štěněte. ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů s vitaminem E, který podporuje přirozenou obranyschopnost Vašeho štěněte shih-tzu. Suché krmivo navíc obsahuje speciální kombinaci živin a vysoce kvalitních proteinů, které podporují trávení a rovnováhu střevní mikroflóry.
To následně přispívá ke kvalitní stolici. Tento malý pes s hustou a dlouhou srstí potřebuje speciální péči o srst. ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy podporuje zdraví srsti díky speciálnímu komplexu živin. Exkluzivní receptura navíc pomáhá posilovat ochrannou funkci pokožky Vašeho psa, což přispívá k udržení jejího zdravého stavu.

Granule ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy jsou navíc speciálně přizpůsobené potřebám tohoto plemene. Štěňata shih-tzu mají citlivé mléčné zuby a brachycefalickou čelist, což jim může ztěžovat uchopení a rozkousání krmiva. Proto byly granule ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy speciálně navrženy podle tvaru čelisti Vašeho štěněte, aby je mohlo snadněji přijímat. Tvar granulí zároveň podporuje důkladné žvýkání před spolknutím.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Shih Tzu Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
| Produkt č. | ROC-3241 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550722605 |
| Výrobce č. | 3241 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, rybí olej, minerály, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,5 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 570 mg |
| železo (3b103) | 41 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 112 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Shih Tzu Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování