Suché žvýkací výrobky pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení
Filtr

Suché žvýkací výrobky: 1 - 30 z 150 produktů

Dokas Žvýkací tyčinka s kuřecími prsy pro psy

Dokas Žvýkací tyčinka s kuřecími prsy pro psy, 200 g

  • Obalované tyčinky z hovězí kůže
  • S lahodným filetem z kuřecích prsou
  • Pro intenzivní zážitek ze žvýkání
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Mrazem sušená kuřecí srdce pro psy

Dokas Mrazem sušená kuřecí srdce pro psy, 22 g

  • Oblíbený pamlsek pro chvíle mezi jídly
  • Šetrně sušeno mrazem
  • 100% čistá chuť
50,00 Kč (2 272,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Zvěřina výhodné balení (250 g)

  • Pro dospělé psy
  • Křehké nebo křupavé masové proužky
  • Nízký obsah tuku
140,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kuřecí prsa v proužcích

Dokas Kuřecí prsa v proužcích, 70 g

  • Jemné masové proužky
  • Šetrně sušené vzduchem
  • Obzvláště nízký obsah tuku
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

VEGDOG Chevvies XL

VEGDOG Chevvies XL, 200 g

  • Vydatné kouřové aroma
  • Ideální pro střední a velké psy
  • Bez přidaného cukru
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kachní prsa v proužcích

Dokas Kachní prsa v proužcích, 500 g

  • Jemné masové proužky
  • Šetrně sušené vzduchem
  • S obzvláště nízkým obsahem tuku
300,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Plus 80 g

Rinti Chicko Plus 80 g, Kachní stehýnko (80 g)

  • Pro dospělé psy
  • Bohaté na vápník
  • Snadno stravitelné
70,00 Kč (875,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Doby Jumbo dlouhý koňský býkovec

Doby Jumbo dlouhý koňský býkovec

  • Přibližně 60 cm dlouhé
  • Sušené a odolné
  • Bez konzervačních látek
500,00 Kč

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Plus 225g

Rinti Chicko Plus 225g, Sýrové kostičky s kuřetem (225 g)

  • Pro dospělé psy
  • Bohaté na vápník
  • Snadno stravitelné
130,00 Kč (577,78 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Hanfred SOS hovězí tyčinky - pro psy

Hanfred SOS hovězí tyčinky -​ pro psy, 65 g

  • SOS svačinka pro psy
  • sušené hovězí maso
  • smíchaná s konopným práškem
180,00 Kč (2 769,23 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Sušená kachní prsa

Dokas Sušená kachní prsa, 70 g

  • 100 % kachní prsní filé
  • Vzduchem sušené proužky
  • Ideální jako svačinka mezi jídly
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Pedigree Rodeo hovězí - velké balení 7 ks

Pedigree Rodeo hovězí -​ velké balení 7 ks

  • Pro psy od 4 měsíců
  • Zkroucená spirálová struktura
  • Chutné žvýkání
59,22 Kč 70,00 Kč

Doručení do 07. října

Rinti Sensible Snack 120g

Rinti Sensible Snack 120g, Kachní (120 g)

  • Pro nutričně citlivé psy
  • Při alergiích a problémech s nesnášenlivostí
  • S monoproteinem
150,00 Kč (1 250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Extra Chicko 60 g

Rinti Extra Chicko 60 g, Králičí (60 g)

  • Pro dospělé psy
  • Jemné žvýkací proužky
  • Nízký obsah tuku
50,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Doby Krájená hovězí kůže z hlavy

Doby Krájená hovězí kůže z hlavy, 500 g

  • Tvrdá konzistence
  • Šetrně zpracované
  • Bez konzervačních látek
330,00 Kč (660,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Chicko Maxi Snack 250g

Rinti Chicko Maxi Snack 250g, Kuřecí (250 g)

  • Pro dospělé psy
  • Jemné masové proužky
  • Nízký obsah tuku
150,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Králičí hřbety pro psy

Dokas Králičí hřbety pro psy, 120 g

  • Autentický zážitek z krmiva
  • Ideální jako snack mezi jídly
  • Vhodné pro BARF
110,00 Kč (916,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Extra Chicko zeleninové tolárky s kachním masem

Rinti Extra Chicko zeleninové tolárky s kachním masem, 80 g

  • Pro dospělé psy
  • Z filetu z kachních prsou
  • S křupavou zeleninou
50,00 Kč (625,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Sušené jelení maso

Dokas Sušené jelení maso, 60 g

  • 100 % jelení maso
  • Vzduchem sušené proužky
  • Vhodné i pro nutričně citlivé psy
50,00 Kč (833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Hanfred SOS Ultra tyčinky pro psy

Hanfred SOS Ultra tyčinky pro psy, koní (17 g)

  • 25% obsah konopí
  • šťavnaté maso
  • ideální na cesty
100,00 Kč (5 882,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Extra Chicko Rind 170 g výhodné balení

Rinti Extra Chicko Rind 170 g výhodné balení, 170 g

  • Pro dospělé psy
  • Vydatné libové hovězí proužky
  • Nízký obsah tuku
150,00 Kč (882,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Doby Hovězí šíjová šlacha

Doby Hovězí šíjová šlacha, 1 kg

  • Velmi tvrdá konzistence
  • Šetrně zpracované
  • 100% přírodní
579,00 Kč (579,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kachní prsa v kouscích

Dokas Kachní prsa v kouscích, 70 g

  • 100 % filé z kachních prsou
  • Nízkotučný požitek
  • Ideální jako odměna
50,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Doby Vepřové ucho

Doby Vepřové ucho, 15

  • 100 % vepřové
  • Čistě přírodní produkt
  • Bez umělých aromat
480,00 Kč

Doručení do 07. října

Dokas Žvýkací twister s hovězí kůží a dršťkami

Dokas Žvýkací twister s hovězí kůží a dršťkami, 200 g

  • Hovězí kůže, dršťky a filety z kuřecích prsou
  • Ideální pamlsek mezi jídly
  • Posiluje žvýkací svaly
140,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dokas Kuřecí prsa s rybou

Dokas Kuřecí prsa s rybou, 220 g

  • Ryba a maso
  • V uzavíratelném sáčku
170,00 Kč (772,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kostky z kuřecích prsou se sladkými bramborami

Dokas Kostky z kuřecích prsou se sladkými bramborami, 150 g

  • Kvalitní suroviny
  • Šetrně mrazením sušené
  • Čistá chuť
140,00 Kč (933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Exclusive Snack 50g

Rinti Exclusive Snack 50g, Koňské (50 g)

  • Ideální pro nutričně citlivé psy
  • S monoproteinem
  • Exkluzivní druhy masa
70,00 Kč (1 400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Extra Chicko kuřecí

Rinti Extra Chicko kuřecí, 90 g

  • Pro dospělé psy
  • Křupavé proužky z kuřecích prsou
  • Nízký obsah tuku
60,00 Kč (666,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rinti Extra Chicko kachna

Rinti Extra Chicko kachna, 90 g

  • Pro dospělé psy
  • Jemné proužky z kachních prsou
  • Nízký obsah tuku
70,00 Kč (777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října