Vegetariánské a veganské pamlsky pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Vegetariánské a veganské pamlsky: 23 produktů

VEGDOG Jerkeys

VEGDOG Jerkeys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S mrkví
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

VEGDOG Naplněná dóza s pamlsky

  • Se 3 různými druhy pamlsků
  • Hypoalergenní receptury
  • Bez barviv a konzervačních látek
308,19 Kč 330,00 Kč

Doručení do 06. října

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • S houbovitou strukturou
  • S červenou řepou
  • Obsahuje extra velké množství vitamínu C
110,00 Kč (916,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Veggies skincare

VEGDOG Veggies skincare, 125 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S kaštany a hráškem
100,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Veggies immune

VEGDOG Veggies immune, 125 g

  • Hypoalergenní receptura
  • S rakytníkem a kurkumou
  • Bez lákadel a barviv
100,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Bedtime Cookies

VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

  • Veganský pamlsek pro psy
  • Může podpořit normální spánek
  • Bez lepku
150,00 Kč (375,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Pops

VEGDOG Pops, 20 g

  • Nízkotučný tréninkový pamlsek
  • Chutné brambory
  • Ideální i při problémech se žvýkáním
70,00 Kč (3 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Beevys

VEGDOG Beevys, 80 g

  • Hypoalergenní receptura
  • Uzené na bukovém dřevě
  • S červenou řepou
90,00 Kč (1 125,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Mobilities

VEGDOG Mobilities, 115 g

  • Nízký obsah tuku a dobrá snášenlivost
  • Podporuje klouby
  • Vhodné i pro nutričně citlivé psy
100,00 Kč (869,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva, XS

  • Z kávovníků
  • Udržitelné a veganské
  • Bez kofeinu
213,29 Kč 230,00 Kč

Doručení do 06. října

VEGDOG Pure Bites

VEGDOG Pure Bites, 115 g

  • Více než 14 % bílkovin
  • Veganské a obzvláště křupavé
  • Jemné, krémové jádro
100,00 Kč (869,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Birthday Cookies

VEGDOG Birthday Cookies, 400 g

  • Doplňkové krmivo pro dospělé psy
  • K dostání pouze po omezenou dobu
  • Veganské
142,12 Kč 150,00 Kč (355,30 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z olivového dřeva

Chewies Žvýkací tyčinka z olivového dřeva, L

  • Z olivovníků z Itálie
  • Udržitelné a veganské
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
480,00 Kč

Doručení do 06. října

VEGDOG Dentals XL

VEGDOG Dentals XL, 100 g

  • S houbovitou strukturou
  • S červenou řepou
  • Obsahuje extra velké množství vitamínu C
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Kořen na žvýkání

Chewies Kořen na žvýkání, S

  • Z italských lesů
  • Udržitelný a veganský
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
350,00 Kč

Doručení do 06. října

VEGDOG Mobilities Minis

VEGDOG Mobilities Minis, 115 g

  • Nízkotučný žvýkací pamlsek
  • S minerály a glukosaminem
  • Plná chuť
100,00 Kč (869,57 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Sýr na kousání

Chewies Sýr na kousání, L (100 g)

  • Vyrobeno z kravského mléka
  • Chuťově intenzivní zážitek ze žvýkání
  • Bez obilovin a bez přidaného cukru
260,74 Kč 280,00 Kč (2 607,40 Kč / kg)

Doručení do 06. října

DoggyeBag Doggyebreak

DoggyeBag Doggyebreak, Cheese, Pears and Honey (180 g)

  • Prémiový psí pamlsek v cukrářské kvalitě
  • Křupavá skořápka a měkká náplň
  • Bez obilovin
180,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dokas Sticks se šípkem

Dokas Sticks se šípkem, 105 g

  • Rostlinné a udržitelné
  • Bohaté na cenný šípek
  • Jemný snack pro každý den
120,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z vinné révy

Chewies Žvýkací tyčinka z vinné révy, M

  • Udržitelné a veganské
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
  • Vhodné i pro alergiky
370,00 Kč

Doručení do 06. října

Hanfred Crunchies z konopných semínek

Hanfred Crunchies z konopných semínek, 90 g

  • pro velké a malé psy
  • vysoký obsah živin, ale nízký obsah kalorií
  • odměna bez masa
180,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

VEGDOG Chevvies XL

VEGDOG Chevvies XL, 200 g

  • Vydatné kouřové aroma
  • Ideální pro střední a velké psy
  • Bez přidaného cukru
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Dokas Sticks s řasou

Dokas Sticks s řasou, 105 g

  • Rostlinné a šetrné k životnímu prostředí
  • Chutný každodenní pamlsek
  • S cennou řasou Kelp
120,00 Kč (1 142,86 Kč / kg)

Doručení do 06. října